Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

AREX SHOW.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "AREX SHOW."— Zapis prezentacji:

1 AREX SHOW

2 ZAPRASZA W PODRÓŻ...

3 ...W MAGICZNY ŚWIAT ILUZJI...

4 Kilka słów o artyście... Arkadiusz Cywiński, pseudonim artystyczny: AREX, jest absolwentem warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz adeptem szkoły cyrkowej w Julinku. Występy artystyczne rozpoczął w 1980r. Od tego czasu artysta zrealizował szereg kontraktów zagranicznych. Występował m.in.. we Włoszech, Szwajcarii, Austrii, Francji i Bliskim Wschodzie, jego występy cieszyły się dużym powodzeniem i uznaniem zarówno ze strony publiczności jak i kontrahentów zagranicznych.

5 Konsekwencją tego były liczne
zaproszenia Artysty do udziału w pokazach magii na międzynarodowych Galach m.in. w San Remo, Rimini, Lucca, Alassio. Arex wielokrotnie prezentował swój program na ekskluzywnych promach Armatora, Grimaldi, pływających w Basenie Morza Śródziemnego.

6 Fabrykant Dużej Iluzji pseudonim: Morris, przygotował specjalnie dla Arexa kilka numerów
z zakresów tzw. Dużej Iluzji, natomiast uczeń Tonny’ego Binarelli, Gabriele Gentile z Sawony wprowadził Arexa w świat makroiluzji. Warto również nadmienić, że znaczący wpływ na rozwój sztuki magicznej, prezentowanej przez Arexa miał czołowy polski iluzjonista – Grzegorz Klat. To jemu właśnie zawdzięcza Arex opanowanie do perfekcji elementów makroiluzji.

7 Iluzjonista Arkadiusz Cywiński – „AREX SHOW” proponuje
trzy duże iluzje:  SKRZYNIA w OGNIU asystentka zamykana jest w skrzyni, która zostaje przebita na wylot dwoma palącymi się tubami. W finale wychodzi cało, w zmienionym kostiumie. Czas trwania iluzji 10 minut. 2. ORYGAMI – Diabeł i Anioł asystentka w przebraniu diabła zostaje zamknięta w małej skrzynce znajdującej się na stole. Zostaje przebita trzema szpadami, w finale pokazuje się publiczności jako anioł. Czas trwania iluzji 10 minut. 3. BAULE transformacja iluzjonisty i asystentki. W jednej sekundzie następuje zamiana jednej osoby na drugą. Jest to najszybsza transformacja NA ŚWIECIE a ponadto iluzja wzbogacona jest o doskonałą choreografię baletową i akrobatyczną. W finale uwzględnione są również efekty pirotechniczne. Czas trwania iluzji 10 minut. W czasie trwania programu pomiędzy dużymi iluzjami artysta przedstawia mikroiluzję w czasie której zachęca do wspólnej zabawy mając bezpośredni kontakt z publicznością.

8 Czas trwania pokazu zależy od potrzeb kontrahenta i łącznie może trwać nawet
60 minut, podczas których iluzjonista przedstawia od kilku do kilkunastu numerów małej i dużej iluzji wspartej muzyką, choreografią i efektami pirotechnicznymi. W zależności od zapotrzebowania program może być przedstawiony dzieciom, młodzieży, lub dorosłym. Cena show zależy od zawartości i czasu trwania programu.

9 AREX SHOW Oferuje bogaty repertuar programów mikroiluzji makroiluzji - transformacji lewitacji W nowym niekonwencjonalnym wykonaniu z elementami tańca i akrobatyki swoją artystyczną wszechstronność wspiera profesjonalną muzyką, choreografią, niebanalnymi rekwizytami iluzjonistycznymi na światowym poziomie.

10 AREX SHOW


Pobierz ppt "AREX SHOW."

Podobne prezentacje


Reklamy Google