Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

CZĘŚĆ DRUGA WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "CZĘŚĆ DRUGA WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ."— Zapis prezentacji:

1 CZĘŚĆ DRUGA WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ

2 Uczestników obowiązywały stroje w stylu FOLK.
BAL KARNAWAŁOWY 1 lutego 2008 Uczestników obowiązywały stroje w stylu FOLK. WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ

3 W rekolekcjach pasyjnych uczestniczyły dzieci z Wrocławia i Świdnicy.
REKOLEKCJE DLA DZIECI 15 marca 2008 W rekolekcjach pasyjnych uczestniczyły dzieci z Wrocławia i Świdnicy. WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ

4 Akcja zorganizowana przez parafialny Klub Rodzica.
SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA 15 marca 2008 Akcja zorganizowana przez parafialny Klub Rodzica. Pracownicy… i kierownik robót. WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ

5 MAZURKOWE SPOTKANIE Niedziela Palmowa, 16 marca 2008
Spotkanie z degustacją mazurków przygotował Klub Rodzica. WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ Wcześniej, w czasie nabożeństwa, wystąpiły dzieci.

6 POSZUKIWANIE WIELKANOCNYCH NIESPODZIANEK
2 Święto Wielkanocne, 24 marca 2008 Terenem poszukiwań był las na Przełęczy Tąpadło w Ślężańskim Parku Krajobrazowym. WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ Choć „wiosenna” pogoda przypominała zimę, to zapału nikomu nie brakowało.

7 SZAROTKA „Shaolin” 25-27 kwietnia 2008
Wyjazd integracyjny do Domu Misyjnego „Szarotka” w Szklarskiej Porębie miał charakter aktywnego wypoczynku. WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ Dla chętnych były zajęcia karate, prowadzone przez naszego parafianina – Piotra Rorbacha.

8 Nie brakowało także innych form aktywnego spędzania czasu.
SZAROTKA „Shaolin” 25-27 kwietnia 2008 Wyjazd integracyjny do Domu Misyjnego „Szarotka” w Szklarskiej Porębie miał charakter aktywnego wypoczynku. WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ Nie brakowało także innych form aktywnego spędzania czasu.

9 W 2008 roku do konfirmacji przystąpiło pięć osób:
KONFIRMACJA 8 czerwca 2008 WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ W 2008 roku do konfirmacji przystąpiło pięć osób:

10 KONFIRMACJA 8 czerwca 2008 Sara Glanc Michał Bruder Maciej Moraczewski
WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ Barbara Ossowska Paweł Komendziński

11 ŚWIĘTO PARAFIALNE 15 czerwca 2008 Składało się z dwóch części:
1. Nabożeństwa młodzieżowego połączonego z rozdaniem świadectw z nauczania kościelnego. WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ 2. Pikniku parafialnego na terenie ECDiE (CeKiRON)

12 To rodzaj wakacyjnych półkolonii, które odbyły się po raz pierwszy.
DNI DOBREJ NOWINY 11-13 sierpnia 2008 To rodzaj wakacyjnych półkolonii, które odbyły się po raz pierwszy. Zostały przygotowane przez Iwonę Orawską, Iwonę Łuczków oraz Katarzynę Szczurek. WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ Dzieci uczyły się piosenek, słuchały historii biblijnych oraz wykonywały prace plastyczne nawiązujące do tematu.

13 Piknik na zakończenie lata stał się w naszej parafii tradycją.
JESIENNY PIKNIK 19 września 2008 Piknik na zakończenie lata stał się w naszej parafii tradycją. WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ Tradycyjne jest też miejsce spotkania: polana leśna pomiędzy Obornikami Śląskimi i Wołowem.

14 BAL NIEPODLEGŁOŚCIOWY
22 listopada 2008 Program BALU RODZINNEGO z okazji święta 11 listopada został przygotowany przez Andrzeja Korusa. WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ W programie: prezentacja multimedialna „Sen Bajończyków” (przyg. Andrzej Korus), konkurs karaoke (przyg. Andrzej Korus, Tomira Ogińska), konkurs wiedzy historycznej (przyg. Jacek Sowa).

15 KONCERT TOMASZA ŻÓŁTKO
27 listopada 2008 Tomasza Żółtko można zaliczyć do nurtu chrześcijańskiej poezji śpiewanej. Koncert był adresowany głównie do środowiska studenckiego, ale wiele starszych osób równie chętnie wysłuchało koncertu. WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ

16 Przygotowania do Kiermaszu trwały około 2 miesięcy.
KIERMASZ ADWENTOWY 7 grudnia 2008 Przygotowania do Kiermaszu trwały około 2 miesięcy. WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ Zebrana kwota: 2165 zł została przeznaczona na leczenie dzieci z chorobą nowotworową.

17 LEGENDA ABRAHAMA 12 grudnia 2008
To spektakl przygotowany przez wrocławską Akademię Wyobraźni z myślą o uczniach gimnazjum. WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ W ramach tzw. Ścieżki Tolerancji w roku 2008 nasz kościół odwiedziło ponad 2000 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów.

18 MIKOŁAJ DLA DZIECI 21 grudnia 2008
Mikołaj przybył tradycyjnie w IV Niedzielę Adwentu. Tym razem po raz pierwszy w historii, chorego na grypę ks. Axela Lutra zastąpił inny Mikołaj z Berlina-Lübars. WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ Tożsamość „wrocławskiego” Mikołaja okryta jest tajemnicą 

19 MIKOŁAJ DLA DZIECI 21 grudnia 2008
Gościem spotkania była ekumeniczna grupa dzieci z Dzielnicy Wzajemnego Szacunku. WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ

20 MIKOŁAJ DLA DZIECI 21 grudnia 2008
Dzieci z naszej parafii przygotowały jasełka pod kier. Iwony Orawskiej. WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ


Pobierz ppt "CZĘŚĆ DRUGA WYDARZENIA DZIECI I MŁODZIEŻ."

Podobne prezentacje


Reklamy Google