Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Palenie tytoniu jest jednym z najbardziej popularnych form palenia. Jest to praktykowane przez ponad miliard dojrzałych ludzi na całym świecie. Palenie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Palenie tytoniu jest jednym z najbardziej popularnych form palenia. Jest to praktykowane przez ponad miliard dojrzałych ludzi na całym świecie. Palenie."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Palenie tytoniu jest jednym z najbardziej popularnych form palenia. Jest to praktykowane przez ponad miliard dojrzałych ludzi na całym świecie. Palenie tytoniu uszkadza wierzchnią warstwę ozonu.

4 W Polsce najbardziej popularną formą uzależnień wśród młodzieży jest palenie papierosów. W Polsce co czwarty nastolatek pali, lub został skłoniony do spróbowania. W Holandii ludzie palą mniej niż w Polsce około 37%.

5 Znak graficzny na skórze powstały w wyniku trwałego wszczepienia za pomocą specjalnej igły barwnika pod skórę. W Polsce ludzie decydują się zrobić tatuaż między 18 a 23 rokiem życia.

6 Większość osób odpowiadających na pytania odpowiedziało że najczęściej robią sobie: motywy roślinne, zwierzęce a najczęściej mityczne stwory. Jednak najpopularniejszą formą jest robienie sobie znanych cytatów lub liczb.

7 W Polsce przekłuwanie ciała jest bardzo popularne między młodzieżą gimnazjalną i licealną. Najczęściej ludzie przekłuwają sobie uszy, brwi, nos a także usta wkładając kolczyki. Młodzi ludzie często decydują się na taki sposób rozrywki.

8 W Holandii jest to również bardzo popularne tak jak w Polsce.

9


Pobierz ppt "Palenie tytoniu jest jednym z najbardziej popularnych form palenia. Jest to praktykowane przez ponad miliard dojrzałych ludzi na całym świecie. Palenie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google