Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OFERTA WSPÓŁPRACY www.remonterier.pl DLA FIRM REMONTOWYCH I WYKOŃCZENIOWYCH.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OFERTA WSPÓŁPRACY www.remonterier.pl DLA FIRM REMONTOWYCH I WYKOŃCZENIOWYCH."— Zapis prezentacji:

1 OFERTA WSPÓŁPRACY DLA FIRM REMONTOWYCH I WYKOŃCZENIOWYCH

2 Czym się zajmujemy? to serwis internetowy z branży remontowo-wykończeniowej. Serwis zawiera: program online do samodzielnego kosztorysowania remontów i nadzorowania budżetu kontekstową wyszukiwarkę zdjęć wnętrz bazę danych wykonawców remontów artykuły o nowościach z branży remontowej informacje o promocjach w sklepach budowlanych

3 Program do kosztorysowania (ogólne zasady działania)
Zalogowany użytkownik określa budżet na wykonanie remontu oraz definiuje ilość i wymiary pomieszczeń w których będzie przeprowadzać remont. W kolejnych etapach wybiera przedmiot remontu, zakres robót i schemat prac remontowych z list wyboru. Do dyspozycji użytkownika jest kilkadziesiąt technologii remontowych i prawie czterysta rodzajów materiałów. Program generuje zestaw raportów z wyliczeniem kosztów materiałów: listę zakupów, wykaz potencjalnych oszczędności i formularz zapytania ofertowego do wykonawców remontów.

4 Program do kosztorysowania (zapytanie do wykonawców remontów)
Po wykonaniu kosztorysu użytkownik ma możliwość wysłania zapytania ofertowego na swój remont do firm wykonawczych. Zapytanie jest wysyłane do firm zarejestrowanych w bazie danych wykonawców remontów. Wysyłając zapytanie użytkownik wybiera województwo, miasto i branżę w której poszukuje fachowców. Taki wybór pozwala znaleźć firmę remontową w okolicy zamieszkania bez wysyłania zbędnych maili. Wyselekcjonowani wykonawcy otrzymują em zapytanie w formie tabeli która przedstawia m.in. zakres remontu, wybrana przez użytkownika technologię jego wykonania i obmiar pomieszczeń.

5 Oferta współpracy dla firm remontowo-wykończeniowych
Oferujemy: darmowy wpis firmy do bazy danych wykonawców remontów możliwość otrzymywania zapytań ofertowych od innych użytkowników wprost z poziomu programu 1 miesiąc bezpłatnego abonamentu programu do kosztorysowania w opcji „standard” Oferta ważna do

6 Czego oczekujemy w zamian?
Od zarejetrowanych wykonawców oczekujemy jedynie: rzetelnej komunikacji z użytkownikami serwisu wysyłającymi zapytania ofertowe solidnej pracy przy wykonywaniu zleceń z serwisu remonterier.pl Firmy chcące umieścić baner „JESTEM ZAWODOWCEM” na swojej stronie internetowej prosimy o kontakt na adres:

7 Jak rozpocząć współpracę?
Współpracę rozpoczniesz w trzech krokach: 1. Załóż konto na 2. Zaloguj się na swoje konto i wypełnij formularz „Wizytówka wykonawcy” 3. Podczas zakładania wizytówki zaznacz pole „Zgoda na otrzymywanie zapytań ofertowych” W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami na adres:

8 Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do współpracy zespół remonterier.pl


Pobierz ppt "OFERTA WSPÓŁPRACY www.remonterier.pl DLA FIRM REMONTOWYCH I WYKOŃCZENIOWYCH."

Podobne prezentacje


Reklamy Google