Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Internetowa Akademia Biznesu

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Internetowa Akademia Biznesu"— Zapis prezentacji:

1 Internetowa Akademia Biznesu
Piotr Mika | Adam Hycnar

2 Kim jesteśmy?

3 Piotr Mika Zdobędziesz doświadczenie, które pozwoli Ci się skutecznie wypromować oraz rozwinąć każdy biznes. Otrzymasz dostęp do najlepszych narzędzi marketingowych, które są na rynku. Poznasz potencjalnych partnerów biznesowych oraz przyszłych klientów. Pomożemy Ci wykreować się na eksperta w wybranej przez Ciebie niszy.

4 Adam Hycnar Zajmuje się e-biznesem, marketingiem internetowym oraz inwestowaniem w liczne aktywa i instrumenty finansowe. Copywriter, współpracuje z wydawnictwem internetowym Złote Myśli. Redaktor naczelny dziennika internetowego "Power Blog". Autor licznych kursów internetowych.

5 Misja Akademii ROZWÓJ | PASJA | BIZNES
Naszą misją jest polepszenie jakości Twojego życia i wniesienie największej wartości do Twoich codziennych zajęć i obowiązków.

6 Misja Akademii ROZWÓJ… …bo tylko rozwój osobisty i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności przybliża Cię do osiągnięcia życiowych celów.

7 Misja Akademii PASJA… …bo dzięki niej czerpiesz radość z życia oraz inspirację do działania.

8 BIZNES… …najlepiej Twój własny Wiedza + Umiejętności = Dochód
Misja Akademii BIZNES… …najlepiej Twój własny Wiedza + Umiejętności = Dochód „Rób w życiu to, co sprawia Ci przyjemność, a nigdy już nie będziesz musiał pracować”

9 Nasze pasje i mentorzy grafika SEO/SEM video marketing blogosfera
social media IT e-commerce PR copywriting

10 Dlaczego warto? Zdobędziesz doświadczenie, które pozwoli Ci się skutecznie wypromować oraz rozwinąć każdy biznes. Otrzymasz dostęp do najlepszych narzędzi marketingowych, które są na rynku. Poznasz potencjalnych partnerów biznesowych oraz przyszłych klientów. Pomożemy Ci wykreować się na eksperta w wybranej przez Ciebie niszy.

11 Co proponujemy? E-marketing w najlepszym wydaniu.
Media społecznościowe (Twitter, Facebook, Google Plus) i profesjonalny branding marki Wspólne akcje marketingowe. Zagadnienia SEO/SEM – zaawansowane techniki skutecznego pozycjonowania. Dostęp do zamkniętej grupy i unikalnych materiałów szkoleniowych. Wsparcie 24/7.

12 Dostęp do Internetowej Akademii
Szkolenia social media Copywriting Strona internetowa Pozycjonowanie w Google Branding marki RAZEM: 997 zł / dzień od 100 zł za tekst od 500 zł za projekt od 600 zł 1000 zł za konsultację około 3197 zł


Pobierz ppt "Internetowa Akademia Biznesu"

Podobne prezentacje


Reklamy Google