Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Daj się ponieść zapachom!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Daj się ponieść zapachom!"— Zapis prezentacji:

1 Daj się ponieść zapachom!
Aroma Group Daj się ponieść zapachom!

2 Firma działa na zasadach Network Marketingu (MLM)
Aroma Group wystartowała r. Siedziba znajduje się w Łodzi Założyciele firmy: Janusz Bugański Zenon Dziwota Mariusz Szafrański Dariusz Kuciel Aroma Group jest firmą, która wystartowała w październiku 2010 roku. Tak naprawdę produkty można było kupić dopiero od 11 Października, więc są to dopiero początki działania firmy – najlepszy czas, aby do niej przystąpić. Firmę założyło czterech panów, którzy działali w wielu różnych marketingach sieciowych i wykorzystali w Aroma Group wszystko, co jest najlepsze w obecnie znanych MLM. Firma działa na zasadach Network Marketingu (MLM)

3 Marketing wielopoziomowy (MLM)
Najszybciej rozwijająca się gałąź ekonomii Sposób współpracy XXI - wieku MLM jest to najbardziej rozwijająca się gałąź ekonomii w dzisiejszych czasach i coraz więcej firm decyduję się na działanie w ten sposób, ponieważ system sprzedaży MLM ogranicza do minimum ilość pośredników pomiędzy producentem, a klientem. W tradycyjnej sprzedaży klient kupując produkt płaci ok. 20% ceny za wyprodukowanie go, a pozostałe 80% płaci bardzo dużej ilości pośredników, którzy narzucają swoją marżę. Oczywiście sklep też narzuca swoją marżę. W marketingu sieciowym będąc dystrybutorem kupujemy towar prosto od producenta, jeśli go sprzedajemy narzucamy swoją marżę. wykres przedstawia, że jeśli kupujemy podobny produkt o podobnej cenie w zwykłym sklepie, a w MLM-ie to ciemniejszy słupek przedstawia nam różnicę w jakości tych produktów. Produkty rozprowadzane systemem marketingu sieciowego są bardzo dobre jakościowo, ponieważ firma oszczędza ogromne pieniądze rezygnując z całej masy pośredników a także wszelkiego typu reklam (tutaj reklamą jest zadowolony klient), dzięki czemu nie musi obniżać kosztów produkcji – jakość pozostaje na wysokim poziomie! Producent pośrednik1 pośrednik(...) pośrednik(n) sklep marża marża marża marża Producent Dystrybutor MLM marża Klient

4 Zalety współpracy w systemie MLM
Sam decydujesz! Ile pracujesz Z kim pracujesz Gdzie pracujesz Jaka będzie twoja wypłata Współpraca w systemie MLM pozostawia nam pełne prawo wyboru w zasadzie w każdym aspekcie. Sami decydujemy ile pracujemy. Może to być 2h tygodniowo lub 20h. Sami dobieramy sobie ludzi do współpracy, więc możemy prowadzić swój biznes z ludźmi, których znamy, lubimy i mamy do nich zaufanie. Fantastyczne jest to, że nie ogranicza nas miejsce. Możemy pracować na terenie całego kraju, a wkrótce również za granicą. Tego typu praca jest w pewnym sensie pracą na akord - im więcej wypracujemy, tym większa będzie nasza wypłata. Bardzo ważną zaletą MLM jest to, że nasz wkład jest to „śmieszne” minimum – wykup startera – naszego narzędzia pracy, w tym przypadku jest to koszt 50zł lub 100zł. Jeśli chcielibyśmy otworzyć tradycyjny biznes często są to dziesiątki, setki tysięcy na sam start, co wcale nie gwarantuje nam sukcesu. Mało tego praca w MLM daje nam nieograniczone możliwości zarobkowe czyli tyle ile chcemy – to zależy tylko od nas – nie ma górnego pułapu zarobkowego. MLM w stosunkowo krótkim czasie pozwala nam na wypracowanie dochodu pasywnego, czyli prywatnej emerytury (dochód pasywny – nie pracując dostajemy co miesiąc wypłatę np.: wynajem mieszkania, odsetki z dużej sumy pieniężnej ulokowanej w banku) Przy minimalnym wkładzie własnym otwierasz swoją firmę z niegraniczonymi możliwościami finansowymi oraz możliwością uzyskania dochodu pasywnego

5 Dlaczego Aroma Group? Polska Firma!
Produkty: Codziennego użytku Gwarancja wysokiej jakości Duża rotacja Atrakcyjne ceny Wiele możliwości zarobku Zyski ze sprzedaży Premie za reklamę produktów i firmy Premie za obroty „Pensja Rentierska” Dlaczego ze wszystkich marketingów sieciowych warto wybrać właśnie Aroma Group? Po pierwsze jest to nasza Polska firma. Po drugie ma idealne produkty dla MLM czyli takie, których używamy na co dzień, i są one szybko rotujące czyli: kończą się nam i kupujemy nowe, dzięki czemu nie musimy szukać ciągle nowych klientów. Są one także bardzo dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. Oprócz tego firma w porównaniu do wielu innych firm MLM daje nam bardzo dużo rożnych opcji zarobkowych, a co najważniejsze już od samego początku tworzenia naszej sieci sprzedaży zarabiamy! Budując sieć sprzedaży od razu zarabiasz!

6 Narzędzia: Profesjonalna strona internetowa Własny sklep sprzedaży
Własne biuro on-line Materiały i prezentacje szkoleniowe Pomoc od firmy i sponsorów Składanie Zamówień: Po zalogowaniu we własnym sklepie internetowym Zamówienia zbiorowe Za paczkę płacimy przelewem internetowym Czas realizacji do 3 dni roboczych Aroma Group postawiła zarówno na tradycyjne jak i nowoczesne systemy działania. Mamy tu do wykorzystania stronę internetową. Każdy dystrybutor od razu może korzystać z własnego sklepu sprzedaży (o własnej nazwie), który działa jako subdomena Aroma Group, a także ma dostęp do własnego bardzo rozbudowanego, a zarazem profesjonalnego biura on-line. Firma od samego początku stawia na materiały szkoleniowe dostępne dla każdego dystrybutora, a także zapewnia dla wszystkich struktur jednolity system szkoleń, co jest wyjątkowe dla obecnie działających firm MLM w Polsce. Nie zapominajmy także o tym, że każdy ma swojego sponsora, lidera, który zawsze chętnie nam pomoże, gdyż taka jest jego rola. Zamówienia składamy w swoim sklepie internetowym po zalogowaniu. Mamy także możliwość skorzystania z zamówień zbiorowych, co bardzo ułatwia i przyspiesza ten proces. Za zamówienia płacimy poprzez przelewy internetowe z góry, a firma dokłada wszelkich starań, by paczka dotarła do nas na drugi dzień.

7 Produkty Naturalne olejki Olejki zapachowe Kompozycje zapachowe
Perfumy Sole do kąpieli Sole musujące Jeżeli chodzi o produkty na obecną chwile jest ich już sporo patrząc na wiek  firmy Mamy wysokiej jakości róże olejki: naturalne, zapachowe, kompozycje zapachowe. Oferuje nam także wysokiej klasy perfumy z serii Calmeline o zaperfumowaniu 22% i pojemności 100 ml zarówno damskie, jak i męskie. Docelowo perfumy mają być sprzedawane w rożnych pojemnościach. W ofercie znajdują się także różne sole do kąpieli o fantastycznych właściwościach odprężających, zapachowych i w zależności od wybranego produktu właściwościach wpływających pozytywnie na nasze ciało.

8 Wkrótce Kadzidła Sole ekskluzywne Sole do stóp Oleje do masażu
W ciągu kilku najbliższych tygodni do oferty zostaną dołączone także kadzidła, ekskluzywne sole do kąpieli i sole do stóp, a także oleje do masażu. Na tym jednak nie koniec w ciągu najbliższych miesięcy oferta Aroma Group będzie sukcesywnie powiększana. Mamy wiele pomysłów (ekskluzywna bielizna, środki czystości i wiele innych), a co ważne firma podczas podejmowania decyzji o poszerzeniu swojej oferty będzie się opierała przede wszystkim na potrzebach, uwagach i pomysłach osób współpracujących z nią, czyli nas dystrybutorów!

9 Zostań członkiem Aroma Group!
Kupuj Produkty bez marży i Oszczędzaj Sprzedaj i zarób na Marży Zbuduj własną sieć sprzedaży i zarób na Obrocie Dlaczego warto dołączyć do nas? Po pierwsze zostając dystrybutorem zyskujemy prawo do kupowania produktów bez marży czyli oszczędzamy na własnych zakupach, już od pierwszego produktu. Po drugie jeśli chcemy, lubimy możemy produkty sprzedawać i zarabiać na marży. A po trzecie, jeśli zbudujemy własną sieć sprzedaży zarabiamy na obrocie naszej struktury, a na wyższych etapach współpracy także na obrocie całej firmy. Korzystając ze wszystkich tych 3 form aktywności mamy największe zarobki. Firma zamiast płacić za reklamy w telewizji i pośredników przeznacza 42% obrotu dla osób, które z nią współpracują Firma przeznacza 42% ceny hurtowej produktów na wynagrodzenia dla dystrybutorów!

10 Zarejestruj się i bądź aktywny
Zarejestruj się na stronie osoby polecającej Wykup lub poproś sponsora o przekazanie małego lub dużego startera Korzystaj z wszystkich możliwości jakie oferuje firma Starter duży: 100 próbek (perfumy, olejki) ulotki informacyjne o produktach i cennik, sklep internetowy (subdomea Aroma Group) biuro on-line (podgląd na strukturę, statystyki, symulatory itp.) Aby przystąpić do firmy musimy zarejestrować się na stronie osoby polecającej nam biznes oraz wykupić starter. Po wykonaniu tych dwóch prostych czynności możemy korzystać już ze wszystkich możliwości jakie przygotowała dla nas firma. Naszym narzędziem pracy może być mały starter w cenie 50 zł, w którym znajdują się 32 próbki w tym siedem olejków zapachowych, a pozostałe to próbki perfum męskich i damskich, albo starter w cenie 100 zł, gdzie mamy w sumie 100 próbek. W obu starterach znajdują się ulotki z oferowanymi produktami oraz cennik, a wkrótce ukaże się także katalog produktowy 50zł 100zł

11 Zysk ze sprzedaży detalicznej
a) bezpośrednia: narzut 43% b) przez sklep internetowy: narzut 43% c) dla stałego klienta: narzut 30% Sprzedaż Cena dla stałego klienta Cena hurtowa Cena detaliczna 37,80 zł 54,00zł 48,60zł Pierwszym sposobem zarobku jest sprzedaż, jeśli sprzedajemy za pomocą sprzedaży bezpośredniej to nasz zarobek to narzut 43%. Jeśli wyślemy komuś linka z naszym sklepem i dokona u nas produktu to również mamy 43% narzutu, chyba że dana osoba zarejestruje się jako nasz stały klient, wtedy ona ma taniej, a my mamy 30 % narzutu. Tak dla przykładu butelka perfum w cenie hurtowej/dystrybutorskiej kosztuje 37,80 zł, jeśli ją sprzedamy z 43% narzutem to znaczy za 54zł zarobimy 16,20 zł. Jeśli ktoś jest naszym stały klientem zapłaci 48,60zł, a my zarobimy 10,80zł. Oprócz tego na nasze konto zostaje naliczone 31 punktów co odpowiada cenie netto z ceny dystrybutorskiej. Inaczej mówiąc 1,22zl = 1pkt. Zarobek Zarobek 31 pkt 16,20zł 10,80zł

12 Stwórz własną sieć sprzedaży!
Premia dystrybutorska Premia kwalifikacyjna Strukturalna premia obrotowa Pensja rentierska Firmowa premia obrotowa Jeśli zaczynamy budować swoją sieć sprzedaży firma oferuje nam kolejne pięć możliwości zarobkowych, a są to kolejno:…. Za chwile dokładnie je wszystkie omówimy.

13 Premia dystrybutorska
Zapraszając pierwsze osoby do współpracy firma od razu docenia Twoją pracę! Utrzymujesz prowizję za każdy zakupiony starter w Twojej strukturze: Przykład dla starterów 100zł Ty Nr linii Prowizja I 5% II 3% III 2% IV V 1% VI 5zł 5zł 3zł 5zł Premia dystrybutorska jest to premia, którą otrzymujemy za to, że zaczynamy budować naszą własną sieć sprzedaży, a dokładnie za zakup starterów w naszej strukturze. I tak zarabiamy 5% ceny startera brutto z I linii, czyli osób zasponsorowanych bezpośrednio, 3% z II lini czyli osób zasponsorowanych bezpośrednio przez osoby w naszej I linii, 2% z III i IV linii oraz 1% z V i VI linii. Tak dla przykładu zapraszając bezpośrednio i pośrednio 10 osób do współpracy (każdy zakupuje duży starter) zarabiamy już 36zł pod warunkiem, że dokonaliśmy miesięcznej kwalifikacji w wysokości 31 pkt. osobistych 3zł 3zł 5zł 3zł 2zł 2zł Suma: 36zł 31 pkt. os. I linia II linia III linia

14 Prowizja kwalifikacyjna
Za pierwsze zakupy w twojej strukturze firma od razu wypłaca Ci prowizję! Przykład: Każdy robi zamówienie na 100ptk Nr linii Prowizja Warunek I 5% 31pkt ob. II 3% 155pkt ob. III 2% 465pkt ob. IV 1160pkt ob. V 1% 2320pkt ob. VI 6075 pkt ob. Ty 5zł 5zł 3zł 5zł 3zł Premia kwalifikacyjna polega na tym, że podobnie jak przy premii dystrybutorskiej zarabiamy w sumie 14% do VI linii, 5% z I, 3%z II 2% z III i IV oraz 1% z V i VI pod warunkiem, że mamy spełniony warunek punktów obrotowych podanych w tabelce. Na schemacie jest pokazany przykład, że każdy zamawia miesięcznie 100 pkt. osobistych. Zarabiamy kolejne 36zł. Warto już tu zwrócić uwagę, że swoją pierwszą linie możemy wpiąć w dowolnym miejscu struktury, a nadal pozostaje to nasza I linia i rozliczmy się z nią jakby była wpięta bezpośrednio pod nas. Warto pamiętać, że przepinać możemy tylko do końca danego miesiąca kalendarzowego. 3zł 3zł 5zł 2zł 2zł Suma: 36zł 31 pkt. os. I linia II linia III linia

15 Strukturalna premia obrotowa
Poziomy procentowe określone przez punkty obrotowe 16% 25700 14% 12% 21420 15300 10% 10200 8% 6% 6000 Strukturalna premia obrotowa polega na tym, iż w zależności od ilości uzbieranych punktów osiągamy odpowiedni poziom procentowy. Od 2% do 16% - od 250pkt. do 25700pkt. Mamy na to cały miesiąc. Każdego pierwszego dnia punkty zerują nam się i zaczynamy od nowa. Dlatego tak bardzo ważne jest, żeby produkt był szybko rotujący. 4% 3000 2% 1000 250 Rozliczenie Miesięczne

16 Zasady przyznawania punktów
1300 4% 400 2% 1300 4% 400 2% 100 100 100 400 2% 1300 4% 4000 6% 400 2% 100 100 100 400 2% 100 100 100 100 100 100 100 400 2% 400 2% 100 400 2% 1300 4% 400 2% 100 100 100 400 2% 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 400 2% 400 2% 100 100 100 100 400 2% Na tym slajdzie przedstawiona jest cała istota naliczania punktów w systemie MLM. Zakładamy, że każdy miesięcznie zamawia za 100pkt. Oczywiście jedni robią większe zamówienia, inni mniejsze, ale statystycznie tak się to przedstawia. Cały pomysł polega na tym, aby zaprosić do współpracy tylko kilka osób. Jeśli zaprosimy trzy i one zrobią zamówienie na 100 punktów, to te punkty również zaliczają się nam, więc już jesteśmy na pierwszym progu procentowym mamy 400pkt. i 2%. Następnie jeśli pomożemy naszym bezpośrednio zasponsorowanym zaprosić po kolejne trzy osoby to nasza I linia ma po 400 pkt i po 2%, a my mamy 1300 pkt. i 4%. Jeśli kolejne osoby zaproszą znowu po 3 osoby to nasza II linia ma po 400pkt i po 2%. I linia ma po 1300pkt i 4%, a my mamy 4000pkt. i 6%. Kolejne osoby zapraszają kolejne i idzie to tak w nieskończoność. Nawet ze 100-tnej czy 200-tnej linii punkty i tak dublują się do nas. 100 100 100 100 100 100 100 Kwalifikacja miesięczna: 31 pkt. osobistych I linia II linia III linia

17 Premia wynikająca z różnicy poziomów procentowych
30000 Łącznie 30000 Wł. Str. 100 os. 8% 10% 16% 6400 Wł. Str. 6% 8% *6000=480zł 8% *5500=360zł 10%*4500=450zł 6% *9900=594zł 10%*4000=400zł 16%*100=16zł Suma=2300zł 8% 6% 13900 łącznie 9900 Wł. Str. 8% 8% 8% 10% 3500 Wł. Str. 6% 6000 Wł. Str. 10000 łącznie 5500 Wł. Str. Firma wypłaca premie wynikającą z różnicy poziomów procentowych, co jest jednym z najbardziej sprawiedliwych systemów przydzielania premii, ponieważ każdy dostaje wypłatę według „zasług” czyli włożonej pracy. Przykładowo zaprosiliśmy bezpośrednio 5 osób, z czego dwie przepięliśmy w głąb struktury. Każda z osób przedstawionych na tym schemacie ma oczywiście swoją strukturę i razem z nią zebrała odpowiednią ilość punktów, co odpowiada danemu poziomowi procentowemu. Widzimy, że osoby którym przepięliśmy nasze „jedynki” mają rozróżnione punktu własnej struktury oraz punkty obrotowe czyli wraz z punktami wpływającymi ze struktury przepiętej. To punkty łączne (obrotowe) decydują na jakim poziomie procentowym dana osoba się znajduje. My mamy sumę punktów z całej naszej struktury, która powoduje, że osiągnęliśmy poziom 16%. Rozliczamy się zawsze z osobami z I linii, tak więc (patrząc od lewej) różnicę miedzy procentową mamy 8%( 16%-8%=8%) - 8% z 6000pkt= 480zł, różnica pomiędzy następną osobą jest również 8%. 8% z punktów struktury tej osoby czyli 5500 =360zł. Następnie rozliczamy się z kolejną osobą pomimo tego, że jest wpięta niżej pozostaje naszą jedynką. Różnica między procentowa wynosi 10%(16%-6%). 10% z 45000=450zł itd. W tym systemie dostajemy także procent taki, jaki mamy z własnego zamówienia, czyli punktów osobistych. Suma tych cząstkowych udziałów z poszczególnych osób i własnych punktów daje nam naszą premię. 4000 Wł. Str. 10% 6% 6% 4500 Wł. Str. 5500 Wł. Str. I linia II linia

18 Awans na poszczególne pozycje
Bierny dystrybutor – rejestracja Czynny dystrybutor - rejestracja +wykupienie startera - 31 pkt. osobistych pkt. obrotowych - 4 bezpośrednich dystrybutorów czynnych Kierownik zespołu 31p os. Firma za wykonaną przez nas pracę również nagradza nas awansami. Zaczynając od początku osoba, która się zarejestrowała jest biernym dystrybutorem, jeśli wykupiła starter stała się czynnym dystrybutorem czyli z możliwością korzystania ze wszystkich opcji, jakie przygotowała dla nas firma. Pierwszym poważnym awansem jest zostanie kierownikiem zespołu. Aby tak się stało dana osoba musiała zaprosić bezpośrednio 4 osoby do współpracy, cała struktura wypracowała 1000pkt obrotowych, a ona sama zrobiła kwalifikacje (min 31pkt. osobistych)

19 2 bezpośrednich kierowników zespołu Kierownik regionalny
31 pkt osobistych 5000 pkt obrotowych 2 bezpośrednich kierowników zespołu Kierownik regionalny 31p os. 31p os. 31p os. Jeżeli w swojej strukturze zasponsorowaliśmy dwie osoby, które zostały kierownikami zespołu, sumarycznie mamy 5000 punktów obrotowych oraz kwalifikacje awansujemy na stanowisko Kierownika Regionalnego Kierownik zespołu 1000 ob. Czynny dystrybutor

20 2 bezpośrednich kierowników regionalnych Dyrektor Regionalny
31 pkt. osobistych pkt. obrotowych 2 bezpośrednich kierowników regionalnych Dyrektor Regionalny 31p os. 31p os. 31p os. LUB LUB 31p os. 31p os. 31p os. 31p os 31p os 31p os 2x 4x 31p os 31p os 31p os Kolejnym poziomem w firmie jest osoba na stanowisku Dyrektora Regionalnego, czyli osoba, która zaprosiła do współpracy bezpośrednio 2 osoby, które awansowały na Kierowników Regionalnych, lub jednego Kierownika Regionalnego i 2 Kierowników Zespołu tudzież 4 bezpośrednio zasponsorowane osoby wypracowały poziom Kierownika Zespołu. Obrót Dyrektora Regionalnego wynosi punktów obrotowych. (Kwalifikacja) 31p os 4x 2x4x 2x 4x4x 4x 4x 4x 2x4x Kierownik zespołu 1000 ob. Kierownik regionalny 5 000 ob. Czynny dystrybutor

21 2 bezpośrednich dyrektorów regionalnych Dyrektor krajowy
31 pkt. osobistych pkt. obrotowych 2 bezpośrednich dyrektorów regionalnych Dyrektor krajowy 31p os. 31p os. 31p os. LUB LUB 31p os. 31p os. 31p os. 31p os. 31p os. 2x 4x 31p os. 31p os. 2x 31p os. 31p os 2x 2x2x Zostajemy Dyrektorem Krajowym, gdy nasze 2 bezpośrednio zasponsorowane osoby osiągnęły poziom Dyrektorów Krajowych, lub 1 ma poziom Dyrektora Regionalnego, a 2-ie Kierownika Regionalnego tudzież 4 osoby z I linii awansowały na poziom Kierownika Regionalnego. Dyrektor Krajowy zrobił kwalifikacje oraz jego obrót wynosi punktów obrotowych. 2x 31p os 2x4x 31p os 31p os 2x2x 2x2x 31p os 2x2x 4x2x4x 2x2x4x 2x2x4x 2x2x4x 2x2x4x Kierownik zespołu 1000 ob. Kierownik regionalny 5 000 ob. Dyrektor regionalny ob. Czynny dystrybutor

22 2 bezpośrednich Dyrektorów Krajowych
31 pkt. Osobistych pkt obrotowych 2 bezpośrednich Dyrektorów Krajowych Dyrektor Generalny 31p os. LUB LUB 31p os. 31p os. 31p os. 31p os. 31p os. 31p os. 31p os. 31p os. 31p os. 31p os. 31p os. 31p os. 2x W zasadzie najwyższym poziomem jest Dyrektor Generalny, czyli osoba mająca punktów obrotowych (kwalifikację) i 2 osoby w I linii na poziomie Dyrektorów Krajowych lub 4 bezpośrednio zasponsorowane osoby na poziomie Dyrektora Regionalnego, tudzież 8 osób w I linii na poziomie Kierownika Regionalnego lub dowolną konfigurację tych trzech opcji. 31p os. 2x 31p os. 31p os 31p os. 2x2x 2x 2x 2x2x4x Kierownik zespołu 1000 ob. Kierownik regionalny 5 000 ob. Dyrektor regionalny ob. Dyrektor Krajowy ob. Czynny dystrybutor

23 Pozycja jaką osiągnąłeś pozostaje na zawsze!
Punkty obrotowe decydują o wysokości twojej premii Jednak bez względu na obrót punktowy tytuł pozostaje Ci na zawsze! Bardzo dużym plusem jest to, że pozycja jaką osiągnęliśmy pozostaje nam na zawsze. Oczywiście musimy utrzymać odpowiedni obrót punktowy, ale nie musimy się martwić o odpowiednie rozmieszczenie tych punktów.

24 Pensja Rentierska Za Dyrektor Regionalny – 1% obrotu firmy
Pomóż osiągnąć Dyrektora Regionalnego, Dyrektora Krajowego, Dyrektora Generalnego twoim bezpośrednio zasponsorowanym, a zostaniesz dodatkowo wynagrodzony! Za Dyrektor Regionalny – 1% obrotu firmy Za Dyrektor Krajowy – 2% obrotu firmy Za Dyrektor Generalny – 3% obrotu firmy Aroma Group wynagradza nas za to, że pomogliśmy osiągnąć sukces naszym dystrybutorom. Jeśli pomogliśmy osobom z naszej I linii osiągnąć poziomy dyrektorskie firma przeznacza dla nas 6% z obrotu wszystkich struktur. Czyli jeśli bezpośrednio zasponsorwana przez nas osoba osiągnęła Dyrektora Regionalnego to Aroma wpłaca 1% obrotu całej firmy do podziału za wszystkich Dyrektorów Regionalnych. Za Dyrektorów Krajowych otrzymujemy 2% do podziału, a za Dyrektorów Generalnych 3% do podziału.

25 Firmowa premia obrotowa
Firma przeznacza 6% z obrotu wszystkich struktur i dzieli na trzy loże Loża Brązowa Srebrna Złota Poziom Dyrektorzy krajowi Dyrektorzy generalni Dyrektor generalny z 2 dyrektorami generalnymi w I linii (LUB) Punkty obrotowe 30 000 60 000 Procent do podziału 3% 3%+2% 3%+2%+1% Aroma Group wynagradza nas także za nasze własne osiągnięcia i przeznacza kolejne 6% dzieląc je na 3 Loże. Pierwszą lożą jest brązowa i znajdujemy się w niej, jeśli awansowaliśmy na poziom Dyrektora Krajowego, dzięki czemu dostajemy 3% obrotu firmy do podziału na wszystkich Dyrektorów Krajowych. Jeśli awansowaliśmy na Dyrektora Generalnego dostajemy do podziału 3% na wszystkich Dyrektorów Krajowych oraz 2% podzielony na wszystkich dyrektorów Generalnych i znajdujemy się w Loży srebrnej. Jeśli dodatkowo w I linii mamy dwóch Dyrektorów Generalnych i w sumie pkt. obrotowych to jeszcze dostajemy dodatkowo 1% do podziału na wszystkie osoby które „zasiadły” w złotej Loży

26 Zapraszamy do współpracy!
Prezentacja wykonana na potrzeby firmy Aroma Group Kontakt Ul. Litewska 13/5 Kraków Podsumowując: Firma daje nam bardzo duże możliwości: Nieograniczone dochody Dochód pasywny Brak ryzyka inwestycyjnego – najgorsze co nas może spotkać to tańsze produkty Wszelką pomoc – materiały szkolenia, sponsorzy, liderzy Styl życia Przyjemną pracę Możliwość rozwoju i samorozwoju Możliwość poznania wielu fantastycznych ludzi Pamiętajmy, że dodatkowo zwiększają się nasze szanse rozwojowe ze względu na bardzo małą liczbę osób pracującą w firmie. Zdjęcia: Wykonanie:


Pobierz ppt "Daj się ponieść zapachom!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google