Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

-Zdjęcia miejsc, które warto odwiedzić. -Opisy tych miejsc.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "-Zdjęcia miejsc, które warto odwiedzić. -Opisy tych miejsc."— Zapis prezentacji:

1 -Zdjęcia miejsc, które warto odwiedzić. -Opisy tych miejsc.
Oblicza Orzesza „Calcola Orzesze” -Zdjęcia miejsc, które warto odwiedzić. -Opisy tych miejsc.

2 Orzesze Orzesze - miasto i gmina w województwie śląskim. W powiecie mikołowskim.

3 Orlik 2012 Orlik 2012, Moje Boisko - Orlik 2012 – program rządowo-samorządowy, mający na celu wybudowanie boisk w każdej gminie do 2012 roku. Ogłosił go w expose premier Donald Tusk.

4 Projekt Na boisku piłkarskim o wymiarach 30m×62m ze sztuczną nawierzchnią (sztuczna trawa) można grać w piłkę nożną. Na boisku wielofunkcyjnym o wymiarach 20m×30m ze sztuczną nawierzchnią (tartan) można grać w piłkę ręczną, koszykówkę oraz siatkówkę. Zaplecze stanowi budynek sanitarno-szatniowy o powierzchni ok. 60m². Na terenie obiektu dopuszcza się również instalowanie placu zabaw oraz otwartej siłowni. Cały obiekt jest oświetlony i ogrodzony siatką o wysokości 4m. W każdym województwie planuje się rocznie budować średnio około 20 obiektów. W skali kraju daje to 320 obiektów, co w ciągu pięciu lat ( ) da łącznie min obiektów.

5 Zdjęcia

6 Kościółek na Górce Wawrzyńca
Kościół św. Wawrzyńca w Orzeszu na Górce został wybudowany ok r. jako fundacja ówczesnych właścicieli Orzesza Wawrzyńca Tracha i jego żony Anny Marii z Frankenbergów. Świadczą o tym herby rodowe oraz napisy wyryte w piaskowcu.

7 Zdjęcia


Pobierz ppt "-Zdjęcia miejsc, które warto odwiedzić. -Opisy tych miejsc."

Podobne prezentacje


Reklamy Google