Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W klasie tablicę interaktywną mamy i chętnie z niej korzystamy. Mamy komputerka, który ma na imię TIK i mądry jest jak nikt. Gdy zadanie na pendirivie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W klasie tablicę interaktywną mamy i chętnie z niej korzystamy. Mamy komputerka, który ma na imię TIK i mądry jest jak nikt. Gdy zadanie na pendirivie."— Zapis prezentacji:

1

2 W klasie tablicę interaktywną mamy i chętnie z niej korzystamy. Mamy komputerka, który ma na imię TIK i mądry jest jak nikt. Gdy zadanie na pendirivie mamy, to je na tablicy interaktywnej wyświetlamy. ( Wiktoria Jarosz III a )

3 Tablica interaktywna to nasz wielki skarb. Lubimy się z niej uczyć, gdy w głowie wiadomości brak. W naszej klasie już od rana chodzi tablica multimedialna. Chodzi szybko, gładko, sprawnie. Daje wiedzę, radość, wsparcie. Cieszą się zatem wszystkie dzieciaki i mają uśmiechnięte buziaki. ( Basia Hamuda III a)

4 Bardzo fajnie mamay, bo w szkole tablicę interaktywną używamy. Tablica interaktywna zawsze dobra jest jak miły i wierny pies. Uruchamiam laptop, myszka idzie w ruch. Na tablicy interaktywnej bawimy się znów. Tikuś to fajny gość, dlatego nauki nigdy nie mamy dość. ( Sabina Ciećko III a )


Pobierz ppt "W klasie tablicę interaktywną mamy i chętnie z niej korzystamy. Mamy komputerka, który ma na imię TIK i mądry jest jak nikt. Gdy zadanie na pendirivie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google