Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oddział przedszkolny dzieci 3-5-letnich w Korytkowie Dużym Luty 2011.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oddział przedszkolny dzieci 3-5-letnich w Korytkowie Dużym Luty 2011."— Zapis prezentacji:

1 Oddział przedszkolny dzieci 3-5-letnich w Korytkowie Dużym Luty 2011

2 Teatrzyk kukiełkowy -4.02.2011 Przedszkolaki miały okazję obejrzeć prawdziwe przedstawienie teatrzyku kukiełkowego. Teatr przyjechał do nas aż z Nowego Sącza. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć prawdziwe przedstawienie teatrzyku kukiełkowego. Teatr przyjechał do nas aż z Nowego Sącza. Przedstawienie nosiło tytuł Syn węglarza. Przedstawienie nosiło tytuł Syn węglarza. Było w nim wiele postaci, ale najbardziej podobał się dzieciom smok. Było w nim wiele postaci, ale najbardziej podobał się dzieciom smok.

3

4

5

6 Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka 22 lutego 2011 do przedszkola przybyli nasi dziadkowie z okazji ich święta. 22 lutego 2011 do przedszkola przybyli nasi dziadkowie z okazji ich święta. Przedszkolaki przygotowały bajkę pt. Królewna Śnieżka na wesoło. Przedszkolaki przygotowały bajkę pt. Królewna Śnieżka na wesoło. Później wręczyły kochanym babciom i dziadziom laurki, które własnoręcznie wykonały. Następnie był poczęstunek przygotowany z pomocą naszych niezastąpionych rodziców. Spotkanie było bardzo wzruszające. Później wręczyły kochanym babciom i dziadziom laurki, które własnoręcznie wykonały. Następnie był poczęstunek przygotowany z pomocą naszych niezastąpionych rodziców. Spotkanie było bardzo wzruszające.

7

8

9

10

11 Wizyta przedszkolaków w bibliotece 18 lutego 2011 dzieci z przedszkola odwiedziły bibliotekę. Tam dowiedziały się w jaki sposób wypożycza się ksiązki. 18 lutego 2011 dzieci z przedszkola odwiedziły bibliotekę. Tam dowiedziały się w jaki sposób wypożycza się ksiązki. Pani bibliotekarka zachęciła, aby maluchy wypożyczały ksiązki wspólnie z rodzicami. Pani bibliotekarka zachęciła, aby maluchy wypożyczały ksiązki wspólnie z rodzicami. Od tego dnia biblioteka zyskała kilkunastu małych czytelników. Od tego dnia biblioteka zyskała kilkunastu małych czytelników.

12

13

14

15

16 Ciekawe zajęcia Pewnego razu w przedszkolu były bardzo interesujące zajęcia. Najpierw przedszkolaki słuchały wiersza Tańcowała igła z nitką, później uczyły się nawlekać igłę i szyc ! Pewnego razu w przedszkolu były bardzo interesujące zajęcia. Najpierw przedszkolaki słuchały wiersza Tańcowała igła z nitką, później uczyły się nawlekać igłę i szyc ! Robiły również samodzielnie korale. Robiły również samodzielnie korale.

17

18

19

20

21

22 …luty dobiegł końca… …luty dobiegł końca…


Pobierz ppt "Oddział przedszkolny dzieci 3-5-letnich w Korytkowie Dużym Luty 2011."

Podobne prezentacje


Reklamy Google