Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OLIGO 25. SEKRET PIEKNA? SKÓRA PEŁNA BLASKU ….NIE ZAWSZE JEST TO MOŻLIWE…. CZEGO PRAGNIE KOBIETA ?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OLIGO 25. SEKRET PIEKNA? SKÓRA PEŁNA BLASKU ….NIE ZAWSZE JEST TO MOŻLIWE…. CZEGO PRAGNIE KOBIETA ?"— Zapis prezentacji:

1 OLIGO 25

2 SEKRET PIEKNA? SKÓRA PEŁNA BLASKU ….NIE ZAWSZE JEST TO MOŻLIWE…. CZEGO PRAGNIE KOBIETA ?

3 Blask skóry uzależniony jest od 2 czynników: - mikrokrążenia krwi w skórze - stanu naskórka BLASK SKÓRY 90 % światła Przechodzi przez Powierzchnię skóry Światło dochodzi aż do naczynek krwionośnych Światło zostaje zabarwione i odbite od naczynek krwionośnych. Skóra jest pełna blasku Światło odbite od obkurczonych naczynek krwionośnych nie ma intensywnej barwy. Skóra traci blask. Stres, brak snu, zanieczyszczenia środowiska, mogą wywołać obkurczenie naczyń krwionośnych. Światło słoneczne słabiej się od nich odbija. Skóra traci swój naturalny blask. Źle funkcjonujący naskórek pogłębia ten proces. Niewłaściwy makijaż może tylko uwydatnić szarość skóry.

4 SEKRET PIEKNA MŁODEJ KOBIETY? SKÓRA PEŁNA BLASKU Jak to osiągnąć? ? ? ? PIELEGNACJA Przez właściwą pielęgnację i odpowiednio wykonany makijaż.

5 SEKRET PIEKNA MŁODEJ KOBIETY? SKÓRA PEŁNA BLASKU Jak to osiągnąć? 5. Właściwie wykonany makijaż Tylko z : OLIGO 25 SKÓRA PEŁNA BLASKU

6 Na powierzchni skóry: rozświetla cerę dzięki zmikronizowanym chromo- refleksom zatopionym w lekkiej konsystencji. W głębi skóry: optymalizuje mikrokrążenie dzięki zawartości Manganu.

7 SKÓRA PEŁNA BLASKU Natychmiast po zastosowaniu, skóra jest jedwabista, świeża i pełna blasku Dzień po dniu, odzyskuje zdrowy koloryt i blask, nawet po zmyciu makijażu.

8 Dostępna w 2 odcieniach: Świetlista brzoskwinia – do jasnej karnacji Słoneczny miód – do ciemnej karnacji. Dwa warianty dotyczące stosowania Na krem, bez podkładu – aby uzyskać naturalny wygląd i pełna blasku skórę. Na krem, pod podkład – aby skóra była pełna blasku, a makijaż bardziej trwały. Na podkład, jako róż na policzki. SKÓRA PEŁNA BLASKU


Pobierz ppt "OLIGO 25. SEKRET PIEKNA? SKÓRA PEŁNA BLASKU ….NIE ZAWSZE JEST TO MOŻLIWE…. CZEGO PRAGNIE KOBIETA ?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google