Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

STAR WARS ALBUM.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "STAR WARS ALBUM."— Zapis prezentacji:

1 STAR WARS ALBUM

2 ANAKIN SKYWALKER

3 PADME AMIDALA NABERRIE

4 ANAKIN,OBI-WAN,MACE WINDU

5 PRZEKRÓJ MIECZA ŚWIETLNEGO,BRONI RYCERZY JEDI

6 PARODIE SCEN

7 ,,O JEJKU!ZAPOMNIAŁEM TEKSTU!’’

8 ,,JA JESTEM W KAJDANKACZ,A TY CHCESZ MNIE BIĆ?’’

9 ,,MOŻE MI RĘKI NIE UTNIE?’’

10 PADME-NIEWOLNIK

11 ANAKIN-MORDERCA

12 SŁYNNI RYCERZE JEDI LUKE SKYWALKER EPIZOD 5

13 ANAKIN SKYWALKER Bohater Wojen Klonów. Jeden z wielu Jedi skuszonych przez Ciemną Stronę Mocy. Urodził się na planecie - pustyni, Tatooine, na 41 lat przed bitwą o Yavin. Był synem Shmi Skywalker i podobnie jak ona był niewolnikiem w służbie Hutta Gardulli. Hutt przegrał matkę z synem w zakładzie. Od tej pory Anakin Skywalker i jego matka należeli do handlarza częściami zamiennymi imieniem Watto. Anakin miał niezwykły talent do naprawianie urządzeń oraz do pilotowania ścigaczy. Zbudował robota protokolarnego C-3PO. Gdy miał dziewięć lat sklep Watto odwiedzili podróżnicy Qui-Gon Jinn, Jar Jar Binks oraz Padme. Początkowo chłopiec myślał, iż Padme jest aniołem, który przybył by wyzwolić jego i jego matkę. Qui-Gon Jinn okazał się być Mistrzem Jedi. wypełniającym misję zleconą mu przez Radę Jedi. Ponieważ podróżnicy nie mieli gotówki chłopiec zaoferował swoją pomoc. Mistrz Jedi wyczuł u chłopca talent posługiwania się Mocą. Z relacji Shmi Skywalker wynikało, że chłopiec jest wybrańcem, tym który przywróci równowagę w Mocy. Jinn postanowił zabrać Anakina na Coruscant. Watto nie chciał jednak uwolnić Anakina i jego matki. Handlarz zaproponował rzut niebiesko-czerwoną kostką. Jedi użył Mocy by pokierować kostką. Wypadło na Anakina. Chłopiec brał udział w wyścigu Boonta i po ciężkich zmaganiach wygrał wyścig. Mistrz Jedi miał teraz części do statku i uwolnił chłopca. Matka jednak należała nadal do handlarza. Dla chłopca rozstanie z matką było olbrzymim przeżyciem. Anakin Skywalker wyruszył jednak z Qui-Gonem. Na statku chłopiec poznał Obi-Wana Kenobiego, ucznia Qui-Gona. Anakin Skywalker stanął przed Radą Jedi i choć pomyślnie przebył wszystkie testy, Mistrzowie Jedi zadecydowali by nie szkolić chłopca. Qui-Gon Jinn poprosił by Anakin został jego Padawanem, twierdząc jednocześnie, że Obi-Wan jest gotów do prób. Los chłopca był niepewny. Yoda wyczuwał w szkoleniu chłopca bliżej nieokreśloną groźbę.

14 OBI-WAN KENOBI Obi-Wan urodził się 57 lat przed bitwą o Yavin na pustynnej planecie Tatooine. Jego rodzice pozostają nieznani, wiadomo jednak, iż jego bratem był farmer Owen Lars. Posiadając dar władania Mocą w wieku jednego roku Kenobi został zabrany przez rycerzy Jedi na Coruscant, gdzie rozpoczęło się jego szkolenie na rycerza.

15 QUI-GONN JINN Urodził się 92 lata przed słynną bitwą o Yavin przypuszczalnie na Malastare lub Coruscant. Jako, że wykryto w nim duże zdolności Jedi już rok po narodzinach rozpoczęło się jego szkolenie na rycerza. W wieku 13 lat został padawanem wiekowego mistrza szkolącego uczniów przeszło czterysta lat. Pod jego okiem Qui-Gon dojrzał, nauczył się lepiej kontrolować Moc (szczególnie jej żywy aspekt), a także doskonale władać mieczem świetlnym. Z czasem niebieskooki Jinn wyrósł na wysokiego, dobrze zbudowanego mężczyznę o wyrazistej i drapieżnej twarzy. W późniejszym czasie charakteryzowała go również broda, wąsy i długie włosy. Lata treningu pod okiem swojego mistrza i uzyskanie tytułu rycerza spowodowały, że stał się dzielnym,

16 ANAKIN SOLO Anakin to najmłodsze dziecko Leii Organy i Hana Solo, które urodziło się przeszło dziesięć lat po bitwie o Yavin. Swoje imię odziedziczył on po dziadku - sławnym Anakinie Skywalkerze, a później raczej już niesławnym Darth Vaderze. Ten cichy, spokojny i skryty w sobie chłopiec o brązowych włosach i niebieskich oczach przyszedł na świat na opuszczonej i dryfującej w przestrzeni stacji kosmicznej i bardzo szybko wszyscy zauważyli, iż jest on niezwykle silny Mocą. Sam odrodzony Palpatine próbował bowiem posiąść jego ciało.

17 MARE JADE SKYWALKER Mara urodziła się prawdopodobnie 18 lat przed bitwą o Yavin i już jako małe dziecko została zabrana przez Palpatine'a od swoich rodziców. Od tego momentu zaczęło się jej mozolne szkolenie na tzw. Rękę Imperatora. Jako, że przejawiała ona umiejętności Jedi,Palpatine nauczył ją więc posługiwania się Mocą w stopniu podstawowym. Oprócz tego wyszkolono ją również w takich dziedzinach jak walka wręcz, strzelanie czy szpiegostwo. Przez następne lata od zakończenia nauki z polecenia Palpatine’a

18 KONIEC NIESTETY TO BYŁA OSTATNIA STRONA ALBUMU
ZAPRASZAM DO KOLEJNYCH WYDAŃ KOLEJNE WYDANIE UKAŻE SIĘ 10 KWIETNIA 2003r.


Pobierz ppt "STAR WARS ALBUM."

Podobne prezentacje


Reklamy Google