Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

LAW & BUSINESS Kancelaria Doradztwa Prawno-Ekonomicznego Sp. z o.o. PREZENTACJA FIRMY.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "LAW & BUSINESS Kancelaria Doradztwa Prawno-Ekonomicznego Sp. z o.o. PREZENTACJA FIRMY."— Zapis prezentacji:

1 LAW & BUSINESS Kancelaria Doradztwa Prawno-Ekonomicznego Sp. z o.o. PREZENTACJA FIRMY

2 KILKA SŁÓW O FIRMIE LAW & BUSINESS LAW & BUSINESS jest Kancelarią Doradztwa Prawno-Ekonomiczego, która powstała z myślą o Kliencie. Specjalizujemy się przede wszystkim w kompleksowej obsłudze podmiotów utworzonych w oparciu o przepisy prawa polskiego i międzynarodowego, a także w obsłudze spraw osób fizycznych. Gwarantujemy Państwu indywidualne podejście do każdej zleconej przez Państwa sprawy, oraz obsługę na najwyższym poziomie, na potwierdzenie, czego wdrożyliśmy w Naszej Kancelarii zasady etyki zawodowej o standardach międzynarodowych. Wyróżnia Nas nowatorskie podejście do każdej sprawy, świeże spojrzenie na przedstawioną problematykę oraz błyskawiczny czas reakcji na potrzeby zgłaszane przez Klientów. Tą doskonałą obsługę na najwyższym poziomie zapewniał będzie Państwu współpracujący z Nami doświadczony zespół Adwokatów oraz Radców Prawnych, zarządzany przez kreatywne i odpowiedzialne osoby, które budują profesjonalną kadrę zarządzającą. Zatem, jeśli poszukujecie Państwo obsługi na najwyższym poziomie, rozwiązania Waszej sprawy w krótkim czasie w nowatorski sposób, to Nasza Kancelaria jest doskonałym wyborem!

3 ZESPÓŁ Kancelaria LAW & BUSINESS współpracuje z kilkoma Adwokatami i Radcami Prawnymi posiadającymi, co najmniej kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe. Tak wyspecjalizowana kadra, zapewni Państwu obsługę na najwyższym poziomie, dzięki swojemu potencjałowi i zaangażowaniu, a także indywidualnemu i bardzo skrupulatnemu podejściu do każdej zleconej sprawy. Zbudowany przez Nas zespół specjalistów jest gwarancją kompleksowej obsługi Naszych klientów, niezawodności i terminowości wykonywanych zleceń.

4 WIODĄCE SPECJALIZACJE Do Naszych wiodących specjalizacji zaliczyć możemy: Prawo handlowe Prawo pracy Prawo gospodarcze Prawo cywilne Sprawy egzekucyjne Prawo upadłościowe Prawo hipoteczne - Administrowanie hipotekami Prawo spadkowe – prawo sukcesji (w tym sukcesja firm) Prawo finansowe i bankowe Odszkodowania Zamówienia publiczne Odnawialne źródła energii oraz wiele innych.

5 CRM – czyli platforma do obsługi prawnej Naszych Klientów CRM to m.in.: zarządzanie swoim kontem zakup abonamentów, dodatkowych godzin na obsługę przez Naszą Kancelarię kontrola wykorzystania abonamentu śledzenie, na jakim etapie jest realizacja Państwa zlecenia zgłaszanie uwag/komentarzy wybór Adwokata/Radcy Prawnego, który ma zająć się Państwa sprawą wystawianie faktur stały kontakt z Kancelarią video rozmowy (min. z pracownikami Kancelarii) logowanie się do systemu oraz obsługa systemu z dowolnego miejsca i urządzenia – komputer, telefon, iPad. Korzyści płynące z platformy CRM: OSZCZĘDNOŚĆ CZASU OSZCZĘDNOŚĆ CZASU OPTYMALIZACJA KOSZTÓW STAŁY DOSTĘP DO PAŃSTWA OSOBISTEGO PRAWNIKA PEŁNA KONTROLA NAD PROCESAMI ZACHODZĄCYMI WEWNĄTRZ PAŃSTWA FIRMY POPRZEZ ICH USYSTEMATYZOWANIE

6 JEDNO OKIENKO Czym jest Jedno okienko? To zgromadzone w jednym miejscu różne usługi, wspomagające działanie firmy. Dzięki współpracy Naszej Kancelarii z wieloma przedsiębiorcami dostarczającymi usługi niezbędne do obsługi firmy, mogliśmy przygotować dla Państwa opcję jednego okienka, aby ułatwić działanie Państwu i Państwa firmie. Do kogo skierowana jest usługa? Do Naszych stałych Klientów, dla firm, a także do osób, które chcą założyć firmę i potrzebują w tym zakresie wsparcia, doradztwa lub po prostu skupiają się na relacjach biznesowych i nie mają czasu, aby dopełnić wszelkich formalności związanych z założeniem firmy.

7 JEDNO OKIENKO W ramach Jednego okienka mają Państwo dostępne następujące usługi: Kompleksowa obsługa prawna, Czynności notarialne; Prowadzenie kadr i płac; Prowadzenie rachunkowości; Doradztwo prawne i ekonomiczne; Kredyty i finansowanie dla firm na atrakcyjnych warunkach; Refinansowanie, dotacje, restrukturyzacje przedsiębiorstw; Usługi z zakresu IT, m.in. budowanie systemów informatycznych; Marketing i reklama.KORZYŚCI Szybki i przejrzysty proces obsługi firm Szybki i przejrzysty proces obsługi firm Indywidualny dobór usług dla Klienta Indywidualny dobór usług dla Klienta Współpraca z jednymi z najlepszych firm w Polsce Współpraca z jednymi z najlepszych firm w Polsce

8 DLACZEGO ABONAMENT? ABONAMEN TO SZEREG KORZYŚCI, M.IN.: dostęp do platformy CRM; stały kontakt z obsługującym przydzielonym do danej sprawy Adwokatem/Radcą Prawnym za pomocą platformy CRM; możliwość kontrolowania i śledzenia wykonywania zlecenia od Klienta; załatwianie wszelkich czynności za pomocą platformy CRM, zgłaszanie kolejnych spraw, odbiór gotowych wyników zleconych spraw, kontrola wykorzystanych godzin w ramach abonamentu, możliwość pobierania faktur on-line, szczegółowe rozliczenie dotyczące obsługi sprawy zleconej Kancelarii, zgłaszanie uwag i komentarzy w trakcie wykonywania zleconej sprawy przez Adwokata/Radcę Prawnego; obsługę zleconych spraw przez doświadczonych Adwokatów/Radców Prawnych; dojazd do Klienta w tym możliwość odbioru dokumentacji od Klienta; pomoc w negocjacjach; różnorodność usług oraz kompleksowość usług zależną od wykupionego abonamentu; audyt dokumentów firmy Klienta; doradztwo prawne i ekonomiczne; uzyskanie obsługi firmy w ramach jednego okienka; PRZY OPCJI ABONAMENT DORADZTWO EKONOMICZNE GRATIS

9 ABONAMENT BROWN W ramach abonamentu Brown mają Państwo możliwość skorzystania z dwóch godzin obsługi prawnej przez Naszą Kancelarię w zakresie: konsultacji wraz z interpretacją przepisów prawa w formie elektronicznej, pisemnej, telefonicznej lub osobiście stawiając się w Kancelarii; audyt umów i wszelkiego rodzaju innej dokumentacji w Państwa firmie; audyt dokumentacji dostarczonej do Kancelarii; możliwość skorzystania z opcji dojazdu do Klienta; Sporządzenie krótkiego dokumentu; 1 godzina konsultacji z prawnikiem gratis; Wykupienie powyższego abonamentu uprawnia do uzyskaniu w przypadku spraw z zakresu windykacji wierzytelności lub odszkodowań, 10 % zniżki na czynności dokonywane przez Kancelarię. KORZYŚCI: Sprawdzenie zgodności dokumentacji Stały dostęp do pomocy prawnej Obsługa na najwyższym poziomie Cena – jedyne 499,00 netto!

10 W ramach abonamentu Silver mają Państwo możliwość skorzystania z pięciu godzin obsługi prawnej przez Naszą Kancelarię w zakresie: konsultacji wraz z interpretacją przepisów prawa w formie elektronicznej, pisemnej, telefonicznej lub osobiście stawiając się w Kancelarii; audyt umów i wszelkiego rodzaju innej dokumentacji w Państwa firmie; audyt dokumentacji dostarczonej do Kancelarii, sporządzenie opinii prawnej, sporządzenie pełnomocnictwa, upoważnienia lub innego krótkiego dokumentu; możliwość skorzystania z opcji dojazdu do Klienta; 2 godziny konsultacji z prawnikiem gratis; Wykupienie powyższego abonamentu uprawnia do uzyskaniu w przypadku spraw z zakresu windykacji wierzytelności lub odszkodowań, 15% zniżki na czynności dokonywane przez Kancelarię. KORZYŚCI: Weryfikacja dokumentów Przygotowanie opinii prawnej wraz z interpretacją przepisów prawa Cena - jedyne 1199,00 netto! ABONAMENT SILVER

11 ABONAMENT GOLD W ramach abonamentu Gold mają Państwo możliwość skorzystania z ośmiu godzin obsługi prawnej przez Naszą Kancelarię w zakresie: konsultacji wraz z interpretacją przepisów prawa w formie elektronicznej, pisemnej, telefonicznej lub osobiście stawiając się w Kancelarii; audytu umów i wszelkiego rodzaju innej dokumentacji w Państwa firmie; audytu dokumentacji dostarczonej do Kancelarii, sporządzenia opinii prawnej, sporządzenia pełnomocnictwa, upoważnienia lub innego krótkiego dokumentu, sporządzenia dowolnej umowy, reprezentowania przed organami administracji rządowej (w tym Urząd Skarbowy); możliwości skorzystania z opcji dojazdu do Klienta; 3 godzin konsultacji z prawnikiem gratis; Wykupienie powyższego abonamentu uprawnia do uzyskaniu w przypadku spraw z zakresu windykacji wierzytelności lub odszkodowań, 20% zniżki na czynności dokonywane przez Kancelarię. KORZYŚCI: Sporządzenie dowolnego dokumentu Reprezentowanie Klienta przed organami administracji rządowej Cena – jedyne 1899,00 netto!

12 ABONAMENT PLATINIUM W ramach abonamentu Platinium mają Państwo możliwość skorzystania z jedenastu godzin obsługi prawnej przez Naszą Kancelarię w zakresie: konsultacji wraz z interpretacją przepisów prawa w formie elektronicznej, pisemnej, telefonicznej lub osobiście stawiając się w Kancelarii; audytu umów i wszelkiego rodzaju innej dokumentacji w Państwa firmie; audytu dokumentacji dostarczonej do Kancelarii, sporządzenia opinii prawnej, sporządzenia pełnomocnictwa, upoważnienia lub innego krótkiego dokumentu, sporządzenia dowolnej umowy, pomocy w negocjacjach biznesowych, reprezentowania przed organami administracji rządowej, sądami oraz innymi instytucjami; możliwości skorzystania z opcji dojazdu do Klienta; 4 godzin konsultacji z prawnikiem gratis; Wykupienie powyższego abonamentu uprawnia do uzyskaniu w przypadku spraw z zakresu windykacji wierzytelności lub odszkodowań, 25% zniżki na czynności dokonywane przez Kancelarię. KORZYŚCI: Stałe wsparcie przy negocjowaniu strategicznych kontraktów dla firmy Reprezentowanie firmy w dowolnym postępowaniu Cena – jedyne 2699,00 netto!

13 ABONAMENT PLATINIUM + Abonament Platinium Plus jest abonamentem ustalanym indywidualnie dla każdego podmiotu. W ramach abonamentu Platinium Plus mają Państwo możliwość skorzystania z dowolnej liczby godzin obsługi prawnej przez Naszą Kancelarię w tym również opcję oddelegowania współpracującego z Nami Adwokata lub Radcy Prawnego do pracy w Państwa firmie. W ramach abonamentu Platinium Plus stawki wynoszą poniżej 250,00 netto.

14 ABONAMENT PLATINIUM + W ramach niniejszego abonamentu otrzymują Państwo usługę kompleksowej obsługi firmy, m.in. w zakresie: konsultacji wraz z interpretacją przepisów prawa w formie elektronicznej, pisemnej, telefonicznej lub osobiście stawiając się w Kancelarii; audytu umów i wszelkiego rodzaju innej dokumentacji w Państwa firmie; audytu dokumentacji dostarczonej do Kancelarii; sporządzenia opinii prawnej; sporządzenia pełnomocnictwa, upoważnienia lub innego krótkiego dokumentu, sporządzenia dowolnej umowy; pomocy w negocjacjach biznesowych; reprezentowania przed organami administracji rządowej, sądami oraz innymi instytucjami; prowadzenia spraw kadrowych; sporządzania pozwów,; wszelkie inne czynności związane z obsługą prawną Państwa firmy; możliwość skorzystania z opcji dojazdu do Klienta; nawet do 7 godzin konsultacji z prawnikiem gratis; Wykupienie powyższego abonamentu uprawnia do ustalenia indywidualnych stawek w przypadku spraw z zakresu windykacji wierzytelności lub odszkodowań na czynności dokonywane przez Kancelarię.

15 KORZYŚCI PŁYNĄCE ZE WSPÓŁPRACY Z NASZĄ KANCELARIĄ: PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY; OPTYMALIZACJA KOSZTÓW OBSŁUGI PRAWNEJ -NAWET DO 30 % W SKALI ROKU; OBSŁUGA PRAWNA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE; OSZCZĘDNOŚĆ CZASU DZIĘKI SYSTEMOWI CRM; WYGODA – ZGROMADZENIE USŁUG W JEDNYM MIEJSCU W RAMACH JEDNEGO OKIENKA; PRZYSTĘPNE CENY – JEDNE Z NAJNIŻSZYCH NA RYNKU; KORZYSTNE WARUNKI WSPÓŁPRACY – RABATY DLA STAŁYCH KLIENTÓW ORAZ WIELE INNYCH – JAKICH? – SAMO SIĘ PAŃSTWO PRZEKONAJCIE….

16 ZAPRASZAMY !!!

17 Law & Business Kancelaria Doradztwa Prawno-Ekonomicznego Sp. z o.o. ul. Leszno 8/78, 01-192 Warszawa XII Wydział Gospodarczy, KRS 0000408279 REGON 145937295, NIP 527-267-24-95 Tel./Fax: 022 241 29 04 E-mail: biuro@lawandbusiness.pl


Pobierz ppt "LAW & BUSINESS Kancelaria Doradztwa Prawno-Ekonomicznego Sp. z o.o. PREZENTACJA FIRMY."

Podobne prezentacje


Reklamy Google