Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

4 SLAJDY NA TEMAT JAK ZNALEŹĆ PARTNERA ETWINNING Postępuj zgodnie ze wskazówkami, aby znaleźć odpowiedniego partnera do założenia projektu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "4 SLAJDY NA TEMAT JAK ZNALEŹĆ PARTNERA ETWINNING Postępuj zgodnie ze wskazówkami, aby znaleźć odpowiedniego partnera do założenia projektu."— Zapis prezentacji:

1 4 SLAJDY NA TEMAT JAK ZNALEŹĆ PARTNERA ETWINNING Postępuj zgodnie ze wskazówkami, aby znaleźć odpowiedniego partnera do założenia projektu.

2 N ARZĘDZIA S Ł UŻĄCE Z NALEZIENIU PARTNERÓW DO PROJEKTU ETWINNING Wejdź w zakładkę Znajdź eTwinnerów Są tam dwa podstawowe sposoby poszukiwania partnerów: Wyszukiwarka eTwinning; Forum eTwinning.

3 W YSZUKIWARKA ZNAJDŹ ETWINNERÓW Kliknij zakładkę Znajdź eTwinnerów. Wyszukuj według kraju, wieku uczniów, przedmiotu, języka komunikacji, funkcji pełnionej przez nauczyciela w szkole (wybierz dwa, max. trzy elementy). Wybierz odpowiednią osobę z wyświetlonej listy, skontaktuj się z nią, a następnie dodaj ją do swojej listy kontaktów.

4 FORUM Umożliwia wysyłanie wiadomości oraz odbieranie odpowiedzi od innych nauczycieli; Forum jest podzielone według wieku uczniów; Forum podzielone jest na dwie kategorie i umożliwia wyszukiwanie partnerów do projektów eTwinning lub partnerstw Comenius.


Pobierz ppt "4 SLAJDY NA TEMAT JAK ZNALEŹĆ PARTNERA ETWINNING Postępuj zgodnie ze wskazówkami, aby znaleźć odpowiedniego partnera do założenia projektu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google