Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nowe formaty reklamowe. FILMSTRIP NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI wizualizacja przygotowana na potrzeby prezentacji zobacz przykład Filmstripp jest graficzną

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nowe formaty reklamowe. FILMSTRIP NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI wizualizacja przygotowana na potrzeby prezentacji zobacz przykład Filmstripp jest graficzną"— Zapis prezentacji:

1 Nowe formaty reklamowe

2 FILMSTRIP NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI wizualizacja przygotowana na potrzeby prezentacji zobacz przykład Filmstripp jest graficzną formą reklamową, która wyświetla się na stronie internetowej w formacie 300x600px. Po najechaniu myszką na kreację, użytkownik może ją przewijać i oglądać 5 segmentów graficznych. Cała kreacja jest wielkości 300x3000px. Zaletą tej formy jest zmaksymalizowanie przekazu na ograniczonej przestrzeni.

3 SIDEKICK MAKSYMALIZACJA PRZESTRZENI zobacz przykład wizualizacja przygotowana na potrzeby prezentacji Sidekick to kreacja rich-mediowa o wymiarach 300x250px bądź 300x600px. Po kliknięciu przez użytkownika w teaser, serwis częściowo schowa się w lewo zaś z prawej strony serwisu pojawi się wyjeżdżające okno odsłaniające treści reklamowe klienta o wymiarach 600x600px. Po obejrzeniu kreacje można z powrotem zwinąć i powrócić do przeglądania strony internetowej.

4 SLIDER ZMAKSYMALIZOWANIE PRZEKAZU zobacz przykład wizualizacja przygotowana na potrzeby prezentacji Slider to doskonała propozycja dla reklamodawców, którzy chcą zwrócić uwagę użytkowników niebanalnymi kreacjami. Po kliknięciu strona z treścią przesuwa się w lewo odsłaniając treści reklamowe. W polu, które jest dostępne po rozwinięciu strony można umieścić wiele elementów, takich jak video, galerie, gry, animacje itd.

5 PORTRAIT ZMAKSYMALIZOWANIE PRZEKAZU zobacz przykład wizualizacja przygotowana na potrzeby prezentacji Portrait to stała forma reklamowa dająca wielkie możliwości kreacji. Duży wybór elementów przekazu reklamowego umiejscowionego w jednym miejscu - video, galeria, animacje flash, quiz, formularz i wiele innych. Rozmiar kreacji to 300x1050px. Kreacja ta powinna posiadać przycisk zamknięcia.

6 PUSHDOWN SPECYFIKACJA I MECHANIKA zobacz przykład wizualizacja przygotowana na potrzeby prezentacji Pushdown. Teaser w postaci belki o wymiarach 970 x 90 px, rozwija się w dół do rozmiarów 970x415px. Użytkownik po kliknięciu w belkę otrzyma kreację, w której zawarte mogą być filmy video, mapy, gry, galerie i wiele innych. Po obejrzeniu kreacje można z powrotem zwinąć i powrócić do przeglądania strony internetowej.

7 Zapraszamy do współpracy IDMnet ul. Jubilerska 10 04-109 Warszawa www.idmnet.pl agencje@idmnet.pl


Pobierz ppt "Nowe formaty reklamowe. FILMSTRIP NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI wizualizacja przygotowana na potrzeby prezentacji zobacz przykład Filmstripp jest graficzną"

Podobne prezentacje


Reklamy Google