Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uczniowie z obydwu szkół udają się na wycieczkę do Berlina. Die Schüler aus beiden Schulen machen einen Ausflug nach Berlin.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uczniowie z obydwu szkół udają się na wycieczkę do Berlina. Die Schüler aus beiden Schulen machen einen Ausflug nach Berlin."— Zapis prezentacji:

1 Uczniowie z obydwu szkół udają się na wycieczkę do Berlina. Die Schüler aus beiden Schulen machen einen Ausflug nach Berlin.

2 Nasze języki- nauczycielki języka niemieckiego. Unsere Sprachen - die Deutschlehrerinnen.

3 Uczniowie zwiedzają Berlin. Die Schüler besuchen Berlin.

4 W Berlinie.U uczniowie spotykają się na Placu Aleksandra. In Berlin. Die Schüler treffen sich auf dem Alexanderplatz.

5 W Poczdamie. Uczniowie znajdują się w ogrodach Pałacu Sanssouci. In Potsdam. Die Schüler befinden sich im Garten des Schlosses Sanssouci.

6 W Poczdamie. Grupa zwiedza Pałac Sanssouci. In Potsdam. Die Gruppe besichtigt das Schloss Sanssouci.

7 Uczniowie wydobywają minerały w Parku Muzealnym Rüdersdorf. Die Schüler bergen die Mineralien im Museumspark in Rüdersdorf.

8 W Berlinie. Wieczorne spotkanie nauczycieli ze szkól polskiej i niemieckiej. In Berlin. Das Abendstreffen der Lehrer aus der polnischen und deutscher Schule.

9 Drezno. Nauczyciele z obydwu szkół zwiedzają stare miasto. Dresden. Die Lehrer aus beiden Schulen besichtigen die Altstadt.

10 Drezno. Nauczyciele zwiedzają Galerię Zwinger. Dresden. Die Lehrer besichtigen den Dresdner Zwinger.


Pobierz ppt "Uczniowie z obydwu szkół udają się na wycieczkę do Berlina. Die Schüler aus beiden Schulen machen einen Ausflug nach Berlin."

Podobne prezentacje


Reklamy Google