Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja twórczości rysownika „Metra” – Joanny Dyczek

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja twórczości rysownika „Metra” – Joanny Dyczek"— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja twórczości rysownika „Metra” – Joanny Dyczek
Poznaj Dyczka Prezentacja twórczości rysownika „Metra” – Joanny Dyczek

2 Kim jest Dyczek? Joanna Dyczek –
Urodzona 22 maja 1974 roku w Krakowie. Od najmłodszych lat pasjonował ją rysunek i fotografia. Zachwycała ją z twórczość Jana Marcina Szancera. Jako dziecko marzyła by być „wielkim” rysownikiem. Studiowała na krakowskim ASP, podjęła pracę fotoedytora w „Przekroju”. W 2001 roku przeprowadziła się do Warszawy, gdzie przez rok czasu pracowała w magazynie „Tina”. Od roku pracuje w Agorze w dzienniku „Metro”. Przez zupełny przypadek – ówczesna Redaktor Naczelna zauważyła talent i potencjał rysowniczy Joanny i postanowiła go w „Metrze” wykorzystać. Tak pozostało do dziś. Rysunki „metrowego” Dyczka towarzyszą wszelkim akcjom redakcyjnym i artykułom. Wielokrotnie znalazły się na okładce „Metra” jak również stanowiły swego czasu stałą rubrykę – „Eksplikacje” polegającą na wyjaśnianiu za pomocą rysunku trudnych wyrazów. „Eksplikacje” znaleźć można obecnie w internetowym serwisie „Metra” – eMetro.pl

3 Wystawa prac Joanny Dyczek –
Kreską Dyczka Wystawa prac Joanny Dyczek – W dniach – roku w siedzibie Agory w Warszawie zaprezentowana zostanie twórczość Joanny Dyczek. Wystawa obejmie ponad 40 prac. Zaprezentowane zostaną rysunki, które ukazały się na łamach „Metra” w przeciągu ostatnich 5 lat. Całość podzielona zostanie na cztery części:

4 Kreską Dyczka

5 Kreską Dyczka

6 Kreską Dyczka Metro w Metrze Eko Pozytywni

7 Joanna Dyczek on-line –
Dyczek w intenecie Joanna Dyczek on-line – Na łamach serwisu internetowego „Metra” powstał specjalny dział poświęcony twórczości Joanny Dyczek i wystawie jej prac w Agorze. eMetro.pl/dyczek Specjalnie dla mediów przygotowany zostanie Press Room z którego bezpłatnie można będzie pobrać materiał zdjęciowy z wernisażu inaugurującego wystawę w Warszawie. Przewidziana jest także sekcja „Dyczek w Mediach”, gdzie zamieszczone będą materiały radiowe i telewizyjne z udziałem Joanny Dyczek.

8 Z Dyczkiem w kontakcie Masz pytania?
KONTAKT DLA MEDIÓW: Wszelkich informacji na temat Wystawy „Kreską Dyczka” z miłą chęcią udzieli: Artur Stefaniak tel.: Aby skontaktować się bezpośrednio z Joanną Dyczek, należy wysłać na adres:


Pobierz ppt "Prezentacja twórczości rysownika „Metra” – Joanny Dyczek"

Podobne prezentacje


Reklamy Google