Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Od 1 września 2001 roku Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich z Częstochowy pełni funkcję organu prowadzącego szkołę, a władze samorządowe Gminy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Od 1 września 2001 roku Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich z Częstochowy pełni funkcję organu prowadzącego szkołę, a władze samorządowe Gminy."— Zapis prezentacji:

1

2 Od 1 września 2001 roku Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich z Częstochowy pełni funkcję organu prowadzącego szkołę, a władze samorządowe Gminy Brąszewice użyczyły budynek szkole. ADRES SZKOŁY Pipie 2 98-277 Brąszewice tel: 043 821 17 03 E-mail: psptrzcinka@wp.plpsptrzcinka@wp.pl www.trzcinkaszkolasp.republika.pl gmina Brąszewice - powiat sieradzki - województwo łódzkie Powrót do menu PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH W TRZCINCE DYREKTOR SZKOŁY Aleksandra Osicka

3 Informacje o środowisku lokalnym Wieś TRZCINKA znajduje się w gminie Brąszewice położona jest w zachodniej części powiatu sieradzkiego w województwie łódzkim. Zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od wielkomiejskich ośrodków: Sieradz - 38 km, Łódź - 105 km, Kalisz – 36 km. Źródłem utrzymania większości mieszkańców gminy Brąszewice jest rolnictwo. Brak przemysłu, wyjątkowo czyste powietrze sprzyjają rozwojowi rolnictwa oraz produkcji zdrowej żywności. Prawdziwym bogactwem gminy są lasy pokrywające 34% obszaru gminy. Ze względu na to, że środowisko, w którym funkcjonuje szkoła jest stosunkowo ubogie i daleko usytuowane od miasta, dla dzieci przedszkole jest często pierwszym kontaktem z edukacją i rówieśnikami. Powrót do menu

4 Nasze przedszkole jest świetnym miejscem dla dziecka. Do przedszkola mogą chodzić dzieci od 3 do 6 lat. Dzieci mają wiele zabawek: maskotki, basen z kulkami, teatrzyk lalek, drewniane klocki i wiele gier edukacyjnych. Do przedszkola należą dwie sale. W pierwszej dzieci uczą się literek i cyferek, a w drugiej bawią się i grają w różne gry. Nasi milusińscy mają własną bibliotekę. Staramy się, aby pierwszy kontakt z edukacją odbywał się w miłej atmosferze dlatego przedszkolaki aktywnie uczestniczą w życiu szkoły (uroczystościach, wycieczkach, apelach). Korzystają również z zajęć logopedycznych i plastycznych. Mamy nadzieję, że nasze przedszkole będzie się dalej rozwijało i jak najdłużej funkcjonowało.

5

6

7

8

9

10

11

12 TUTAJ JEMY DRUGIE ŚNIADANIE

13 ZAPRASZAMY


Pobierz ppt "Od 1 września 2001 roku Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich z Częstochowy pełni funkcję organu prowadzącego szkołę, a władze samorządowe Gminy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google