Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tytuł wykładu Wykład … Tytuł wykładu Imię i nazwisko autora oraz tytuł naukowy Program unowocześniania kształcenia w SGGW dla zapewnienia konkurencyjności.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tytuł wykładu Wykład … Tytuł wykładu Imię i nazwisko autora oraz tytuł naukowy Program unowocześniania kształcenia w SGGW dla zapewnienia konkurencyjności."— Zapis prezentacji:

1

2 Tytuł wykładu Wykład … Tytuł wykładu Imię i nazwisko autora oraz tytuł naukowy Program unowocześniania kształcenia w SGGW dla zapewnienia konkurencyjności oraz wysokiej kompetencji absolwentów

3 Tytuł slajdu – wpisać w to pole W pole powyżej należy wpisać tytuł slajdu. Nie można tego pola usuwać. Nie można też wpisywać tytułu w inne pole tekstowe. Tytuł wpisuje się wyłącznie w pole tytułowe, gdyż Articulate nie widzi inaczej tytułu. Każdy slajd obowiązkowo powinien zawierać tytuł! Ważne!!!

4 Tytuł slajdu – wpisać w to pole Tytuł slajdu nie może być wpisywany wersalikami Dobrze: Tytuł slajdu Źle: TYTUŁ SLAJDU

5 Formatowanie tekstu na slajdzie Tekst nie może być mniejszy niż 20 – czyli taki jak ten tutaj. Absuolutnie niedopuszczalny jest font poniżej 18. Inne właściwości tekstu: 1.Tekst linków podających źródła nie mniejszy niż 12 punktów (tak jak ten). 2.Tekst wyrównywany jest do lewej strony. 3.Kolor tekstu: biały, dodatkowe kolory tekstu są niewskazane. Możliwe jest natomiast stosowanie podkreśleń, czy pogrubienia (bold). Jeżeli tworzone są wypunktowania w tekście bardzo proszę używać punktatorów, a nie ręcznie wpisywanych myślników. Wzór podpunktów: podpunkt 1, podpunkt 2. Wypunktowania: 1.Punkt 1. 2.Punkt 2.

6 Formatowanie tekstu na slajdzie Tekst powinien zmieścić się w niniejszej zielonej ramce. Można stosować kolorowe pola w niniejszych kolorach – zielonym … i pomarańczowym

7 Ilustracje Powinny wraz z tekstem zmieścić się w niniejszej zielonej ramce.

8 Animacje Ilustracje i teksty mogą zawierać animacje: przylot powiększanie z rozmyciem ścieranie żaluzja ścieżki ruchu – w dół, w lewo, w prawo, w górę, w PowerPoincie od wersji 2007 również niestandardowe ścieżki ruchu inne animacje są niezalecane, gdyż mogą nie działać w Articulate jeżeli animacje nie są synchronizowane z dźwiękiem może być dowolna ich ilość animacje mogą być przygotowane przez autora lub wykonawcę kursu w Articulate (według opisu) W przypadku gdy animacje synhronizowane są z dźwiękiem ze względu na specyfikę pracy Articulate zalecane jest przygotowanie ich wraz z nagraniem audio w programie Screenr. Program nie wymaga instalacji (nagrywanie bezpośrednio ze strony internetowej)

9 Notatki do slajdu Notatki do slajdu, wpisywane pod slajdem, powinny być sformatowane jako Calibri rozmiar 16 font czarny. Wystarczy zaznaczyć notatki poniżej slajdu: i wybrać Calibri, 16, font czarny. Formatowanie jest niewidoczne w PowerPoincie, ale widoczne jest w Articulate.

10 Notatki do slajdu Jeżeli notatki do slajdu będą w pliku Worda i mają być następnie przenoszone do PowerPointa przez osobę wykonującą kurs w Articulate również tekst powinien być sformatowany jako Calibri, rozmiar 16 font czarny. W notatkach proszę nie stosować kolorowych fontów!!!

11 Interaktywności Engage Jeżeli przygotowywane będą interaktywności Engage powinny one zawierać: 1.Tytuł całej interaktywności 2.Podtytuły poszczególnych kroków, czyli podtytuły ekranów kryjących się pod przyciskami 3.Każdy z ekranów będących częścią danej interaktywności może zawierać: tekst jedną nieanimowaną ilustrację 4.Ekrany interaktywności nie mogą zawierać animacji (!).

12 Zakończenie KONIEC WYKŁADU


Pobierz ppt "Tytuł wykładu Wykład … Tytuł wykładu Imię i nazwisko autora oraz tytuł naukowy Program unowocześniania kształcenia w SGGW dla zapewnienia konkurencyjności."

Podobne prezentacje


Reklamy Google