Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Spartakiada Białka Tatrzańska 2007. Łyżwy 1 dzień Pobudka była o godz. 6:00 rano. Po śniadaniu o godz. 6:30 wyjechaliśmy naszym bardzo nowoczesnym autobusem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Spartakiada Białka Tatrzańska 2007. Łyżwy 1 dzień Pobudka była o godz. 6:00 rano. Po śniadaniu o godz. 6:30 wyjechaliśmy naszym bardzo nowoczesnym autobusem."— Zapis prezentacji:

1 Spartakiada Białka Tatrzańska 2007

2 Łyżwy 1 dzień Pobudka była o godz. 6:00 rano. Po śniadaniu o godz. 6:30 wyjechaliśmy naszym bardzo nowoczesnym autobusem marki mercedes do oddalonego o 15 km Zakopanego Następnie poszliśmy na lodowisko i każdy przejechał swoją kolej. Łyżwy wyniki: 40. Olga Piaskowska 33. Joel Hauck 43. Ania Junak 60. Ignacy Bochiński 44. Karolina Taber 66. Bartek Marcinkowski

3 Gigant 2 dzień około 8:00 Pobudka Po śniadaniu około godz. 9 wszyscy udali się pieszo na stok, a konkretnie na stok Kotelnicy na zawody w gigancie. Gigant wyniki: 29. Sara Dygas 49. Joel Hauck 54. Julia Rokosz 71. Bartek Podskoczy 63. Kalina Cetnar 73. Ignacy Bochiński

4 Snowboard 3 dzień Trzeciego dnia odbyły się zawody snowboardowe. Najlepsze miejsca zdobyli Julia Rokosz (6 miejsce) oraz Ignacy Bochiński (12 miejsce)

5 Dzień 4 super gigant Super gigant nie należał do udanych z powodu kiepskiego przygotowania stoku. W niektórych miejscach występowały muldy i lód, a w połowie trasy chwilami wystawała ziemia. Wśród dziewczyn najlepiej pojechała Sara Dygas (31), a wśród chłopców Andrzej Kłosiński (34).

6 Biegi Narciarskie Był to ostatnia konkurencja, która odbyła się w przeddzień powrotu do Milanówka.Był to ostatnia konkurencja, która odbyła się w przeddzień powrotu do Milanówka. Z rana wyjechaliśmy autobusem do Zakopanego na stadion olimpijski koło Wielkiej Krokwi.Z rana wyjechaliśmy autobusem do Zakopanego na stadion olimpijski koło Wielkiej Krokwi. Tam odbyły się zawody.Tam odbyły się zawody. Trasa była dosyć trudna. Dużo osób miało trudności z podejściem ale wszyscy dzielnie zdołali dokończyć trasę.Trasa była dosyć trudna. Dużo osób miało trudności z podejściem ale wszyscy dzielnie zdołali dokończyć trasę. Najlepsze miejsce w naszej szkole zajął Paweł Witkowski(6)Najlepsze miejsce w naszej szkole zajął Paweł Witkowski(6)

7 Nagroda Fair-Play W super gigancie Andrzej K. ominął jedną z bramek, a sędziowie tego nie zauważyli. Pan Olaf poszedł do sędziów i doniósł na Jędrka. Za to dostał puchar Fair-Play.

8 Trening nart biegowych Każdego dnia udawaliśmy się na trening z panem Janasikiem. Większość licealistów na początku nie umiała jeździć, ale z czasem się nauczyła.

9 Kibice

10 Prezentację wykonali: Paweł Witkowski i Jan Mazur Marzec 2007


Pobierz ppt "Spartakiada Białka Tatrzańska 2007. Łyżwy 1 dzień Pobudka była o godz. 6:00 rano. Po śniadaniu o godz. 6:30 wyjechaliśmy naszym bardzo nowoczesnym autobusem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google