Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wczoraj poszedłem do miasta i zjadłem obiad z moimi przyjaciółmi. I går gikk jeg på byen og jeg spiste middag med mine venner.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wczoraj poszedłem do miasta i zjadłem obiad z moimi przyjaciółmi. I går gikk jeg på byen og jeg spiste middag med mine venner."— Zapis prezentacji:

1 Wczoraj poszedłem do miasta i zjadłem obiad z moimi przyjaciółmi. I går gikk jeg på byen og jeg spiste middag med mine venner.

2 W zeszłym roku dostałem nową pracę i dlatego przeniosłem się do Oslo. I fjor fikk jeg en ny jobb, og derfor flyttet jeg til Oslo.

3 Kupiliśmy wino, zrobiliśmy obiad, a potem czekaliśmy na przyjaciół. Vi kjøpte vin, laget middag og etterpå ventet vi på venner.

4 Przed dwoma dniami słuchałem muzyki przez cały czas i nie robiłem nic For to dager siden hørte jeg på musikk hele tida og jeg gjorde ingenting.

5 On przyjechał do Norwegii w lutym, ale zaraz (snart) znalazł mieszkanie. Han kom til Norge i februar, men snart fant han en leilighet.

6 Czytałem tą książkę, ale nie zrozumiałem jej. Jeg leste denne boken, men jeg forstod den ikke.

7 Przed dwoma dniami zostałem w domu, ponieważ miałem kiepski (dårlig) dzień. For to dager siden ble jeg hjemme, fordi jeg hadde en dårlig dag.

8 Mieszkałem z rodzicami przez kilka lat, ale było nudno, więc chcę znaleźć nowe miejsce do mieszkania. Jeg bodde med foreldrene mine i noen år, men det var kjedelig, derfor vil jeg finne et nytt sted å bo.


Pobierz ppt "Wczoraj poszedłem do miasta i zjadłem obiad z moimi przyjaciółmi. I går gikk jeg på byen og jeg spiste middag med mine venner."

Podobne prezentacje


Reklamy Google