Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W Szkole Podstawowej im. ks. St. Konarskiego. Tego dnia szkoła zamieniła się na krótką chwilę w okręt zmierzający do Archipelagu Wysp Zdrowego Żywienia,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W Szkole Podstawowej im. ks. St. Konarskiego. Tego dnia szkoła zamieniła się na krótką chwilę w okręt zmierzający do Archipelagu Wysp Zdrowego Żywienia,"— Zapis prezentacji:

1 w Szkole Podstawowej im. ks. St. Konarskiego

2 Tego dnia szkoła zamieniła się na krótką chwilę w okręt zmierzający do Archipelagu Wysp Zdrowego Żywienia, a uczniowie w marynarzy i piratów. Ahoj Kamraci! Szczęśliwie trafia w Wasze ręce nasz list w butelce. Stawiajcie żagle! Flaga na maszt! Obierzcie kurs na Archipelag Wysp Zdrowego Żywienia! Jadła zdrowego nie poskąpi Wam żaden korsarz, a i wiedzy liźniecie kapkę! Cała naprzód za Waszym przewodnikiem – - pogromcą bezkresnych mórz!

3 Wyspie Pożywnych KanapekWyspie Owocowych Szaszłyków

4 Wyspie Warzywnych SałatekWyspie Zdrowych Deserów

5

6 Z pełnymi żołądkami załogi statków wysłuchały referatów starszych bosmanów pokładowych na temat: 12 zasad zdrowego żywienia, savoir vivre przy stole, higieny odżywiania.

7

8 Nikt ze statku nie zszedł bez stosownego oświadczenia, potwierdzającego odbytą podróż lub podziękowania za przygotowanie wspaniałego śniadania, za mądre rady, cenne wskazówki, które pozwolą załogom cieszyć się zdrowiem przez długie lata morskiej wędrówki.

9 …w wydaniu Kroniki Krakowskiej z dn. 08 XI 2012 r. …w gazetce szkolnej Konar i gminnym Przeglądzie Lokalnym …na stronie szkoły i gminy http://www.tvp.pl/krakow/kronika/wideo/8-xi-2012-godz1830/9044963 http://www.spww.pl/ http://www.wielka-wies.pl/

10 Do zobaczenia gdzieś na morzu! Ahoj!


Pobierz ppt "W Szkole Podstawowej im. ks. St. Konarskiego. Tego dnia szkoła zamieniła się na krótką chwilę w okręt zmierzający do Archipelagu Wysp Zdrowego Żywienia,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google