Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Informatyk Osoba, która wykształciła się na specjalistę w dziedzinie nowych technologii, posiadającego wiedzę i umiejętności na temat ogółu metod tworzenia,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Informatyk Osoba, która wykształciła się na specjalistę w dziedzinie nowych technologii, posiadającego wiedzę i umiejętności na temat ogółu metod tworzenia,"— Zapis prezentacji:

1

2 Informatyk Osoba, która wykształciła się na specjalistę w dziedzinie nowych technologii, posiadającego wiedzę i umiejętności na temat ogółu metod tworzenia, przetwarzania i przekazu informacji oraz znającego budowę i zasady działania urządzeń komputerowych, a także potrafiącego tworzyć, przekształcać i przekazywać dane za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.

3 Zwykle jest to osoba o wysokim stopniu świadomości ogólnych i szczegółowych zasad tworzenia urządzeń i tworzenia oprogramowania, znająca języki programowania i potrafiąca stosować wiedzę teoretyczną w praktyce.

4 Dokładnie o 1000 PLN więcej zarabia programista zatrudniony w firmie zagranicznej, aniżeli ten zatrudniony w naszym rodzimym przedsiębiorstwie. W polskiej firmie, jego pensja wynosi średnio 3800 PLN. Ponad 1000 PLN różnicy ma miejsce także przy stanowisku specjalisty ds. informatyki. Osoba na takim stanowisku w firmie polskiej zarabia 3400 PLN, w zagranicznej natomiast około 4700 PLN. Niezależnie od tego czy serwisant komputerowy zatrudniony jest w firmie zagranicznej, czy polskiej, to jego pensja waha się od 2200- 2400 PLN. Zadziwiające, jak znacznie różnią się natomiast pensje informatyków wsparcia użytkowników. Osoba w firmie zagranicznej zarobi na tym stanowisku około 3400 PLN, w polskiej natomiast 1800 PLN!

5


Pobierz ppt "Informatyk Osoba, która wykształciła się na specjalistę w dziedzinie nowych technologii, posiadającego wiedzę i umiejętności na temat ogółu metod tworzenia,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google