Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WITAMY. WALORY NASZEJ SZKOŁY Nauka w kameralnych klasach – indywidualizacja procesu nauczania, co jest szczególnie ważne w klasach najmłodszych Jednozmianowość.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WITAMY. WALORY NASZEJ SZKOŁY Nauka w kameralnych klasach – indywidualizacja procesu nauczania, co jest szczególnie ważne w klasach najmłodszych Jednozmianowość."— Zapis prezentacji:

1 WITAMY

2

3 WALORY NASZEJ SZKOŁY Nauka w kameralnych klasach – indywidualizacja procesu nauczania, co jest szczególnie ważne w klasach najmłodszych Jednozmianowość Nowoczesne pomoce dydaktyczne: tablice multimedialne, telewizory, komputery, DVD, projektory. Specjalne potrzeby edukacyjne – wdrożenie programu o specjalnych potrzebach edukacyjnych dla dzieci zdolnych i potrzebujących pomocy w nauce Przyjazna atmosfera Duża sala gimnastyczna dobrze wyposażona w sprzęt sportowy dostępna dla uczniów wszystkich od „0” – VI.

4 Opieka jednego nauczyciela od klasy „0” do klasy III. Dziennik elektroniczny umożliwiający rodzicom bezpośredni i szybki nadzór postępów dziecka oraz kontakt z nauczycielami. Opieka w świetlicy 7 30 – 17 00 (wg. potrzeb) Bezpieczna szatnia – każde dziecko posiada własną szafkę zamykaną na klucz Plac zabaw dla dzieci Możliwość wykupienia obiadów Nauka 2 języków obcych : ­ od klasy „0”- język angielski ­ od klasy 3 – język niemiecki ­ dla chętnych zajęcia dodatkowe z języka rosyjskiego Bogaty księgozbiór nowych ciekawych dla dzieci książek Estetyczny wygląd klas wyposażonych w nowe mebelki

5 SP 8 – szkoła przyjazna i bezpieczna dla ucznia Mało liczne środowisko uczniowskie, wszyscy się znamy Mało liczne klasy Wdrażanie programów wychowawczych, profilaktycznych i społecznych Współpraca z Policją, Strażą Pożarną – wdrażanie podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze, w szkole i w domu oraz z innymi instytucjami wspomagającymi szkołę.


Pobierz ppt "WITAMY. WALORY NASZEJ SZKOŁY Nauka w kameralnych klasach – indywidualizacja procesu nauczania, co jest szczególnie ważne w klasach najmłodszych Jednozmianowość."

Podobne prezentacje


Reklamy Google