Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Lasy w mojej okolicy!. Mieszkam w Nowym Dworze Bratiańskim – jest to niewielka wieś, niegdyś nazywana królewską. Znajduje się tu legendarna Góra „Pikówka”,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Lasy w mojej okolicy!. Mieszkam w Nowym Dworze Bratiańskim – jest to niewielka wieś, niegdyś nazywana królewską. Znajduje się tu legendarna Góra „Pikówka”,"— Zapis prezentacji:

1 Lasy w mojej okolicy!

2 Mieszkam w Nowym Dworze Bratiańskim – jest to niewielka wieś, niegdyś nazywana królewską. Znajduje się tu legendarna Góra „Pikówka”, piękne bagienko – a to wszystko obrośnięte cudownym lasem.

3 Spacery w nowodworskim lesie to coś, co mieszkańcy tej wsi wprost uwielbiają!

4 W lesie tym przeważają drzewa iglaste, które dodają uroku temu miejscu. Uroku… a także bajecznego zapachu.

5 Jednak jak widać drzewa iglaste nie są tam samotne. Czerwone jarzębiny świetnie komponują się z innymi drzewami!

6 Ten las, to miejsce, do którego udaję się, by zapomnieć o wszystkich problemach. W wolnej chwili bardzo lubię przejść się i podziwiać widoki tego cudu natury.

7 Latem można tam odbyć miłe spotkanie, np. z motylami

8 A zima sprawia, że kocham to miejsce jeszcze bardziej! Śnieg przykrywa wszystkie drzewa swoim puchem, w lesie można zobaczyć prawdziwą zimę! Nie to co na ulicach…

9 „To wśród setek drzew człowiek powinien się gubić a nie wśród ludzi! W dzisiejszych czasach prędzej wyjdę z tego olbrzymiego lasu niż odnajdę drogę w tłumie!”

10 Dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "Lasy w mojej okolicy!. Mieszkam w Nowym Dworze Bratiańskim – jest to niewielka wieś, niegdyś nazywana królewską. Znajduje się tu legendarna Góra „Pikówka”,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google