Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentujemy ekipę oraz produkt miniprzedsiębiorstwa „Sezon”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentujemy ekipę oraz produkt miniprzedsiębiorstwa „Sezon”"— Zapis prezentacji:

1 Prezentujemy ekipę oraz produkt miniprzedsiębiorstwa „Sezon”
Dyrektor ds. finansów Wspólnik Dyrektor naczelny Dyrektor ds. marketing Wspólnik Wspólnik Anna Mulawka Mateusz Rojcewicz Natalia Skowrońska Filip Korociński Agnieszka Kowal Andrzej Włodarczyk ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH im. WOJSKA POLSKIEGO W LEGNICY

2 i prowadzenia miniprzedsiębiorstwa.
Nasz opiekun Barbara Madejska - Matkowska Nasza opiekunka to zdecydowanie najlepsze wsparcie dla nas. Pozwoliła nam się rozwinąć jak również poświęciła nam mnóstwo czasu.Dzisiaj dzięki niej stanowimy bardzo zgraną ekipę i można śmiało powiedzieć, że dzięki tej poświęconej uwadze nauczyliśmy się bardzo wiele zarówno z zakresu florystyki, jak i prowadzenia miniprzedsiębiorstwa.

3 Obecnie zajmujemy się produkcją sezonowych dekoracji florystycznych
Obecnie zajmujemy się produkcją sezonowych dekoracji florystycznych. W każdym miesiącu pojawia się okazja do realizowania coraz to bardziej kreatywnej twórczości! Podejmujemy różne okolicznościowe wyzwania- Dzień Niepodległości-kotyliony;święta-stroiki,wieńce, bukiety; walentynki-kartki z życzeniami;komunie –bransoletki florystyczne oraz realizujemy indywidualne zamówienia!

4 “Piękno twórczości da się wydobyć
ze wszystkiego, wystarczy kreatywność, która nas motywuje” ~Anna Mulawka Wszystkie produkty wykonujemy z materiałów pozyskiwanych w środowisku naturalnym np. szyszki, wiklina, czy bukszpan i wierzby w trakcie prac pielęgnacyjnych na terenach zielonych. Ważnym materiałem są różnego rodzaju odpady jak puszki i makulatura, dzięki temu nasze produkty są proekologiczne. Wśród naszych towarów pojawiły się: Kotyliony wykonane z ozdobnych wstążek na Dzień Niepodległości. Stroiki z gałęzi iglastych na Święto zmarłych i Święta Bożego Narodzenia. Jesienne i świąteczne ozdoby: mini bombki jutowe, stroiki z lawendy, szyszek i żołędzi. Walentynkowe kartki w kształcie serc z możliwością dedykacji dla danej osoby. Bransoletki florystyczne z żywych kwiatów, okazjonalne na studniówki, komunie oraz wesela. Wiosenno-wielkanocne stroiki ze skorupek jajek ozdabiane resztkami kolorowych materiałów. Puszki metalowe po produktach spożywczych ozdabiane kolorowymi serwetkami z wysianą pszenicą, stanowiące idealną ozdobę wielkanocnego stołu.

5 Nasze sprawozdanie finansowe za okres 14.09.2017-27.02.2018


Pobierz ppt "Prezentujemy ekipę oraz produkt miniprzedsiębiorstwa „Sezon”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google