Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

GAZELE BIZNESU I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "GAZELE BIZNESU I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią."— Zapis prezentacji:

1 GAZELE BIZNESU I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią

2 Nasza firma zajmować się będzie:
sprzedażą bawełnianych torebeczek na śniadanie, produkcją i sprzedażą pudełeczek na biżuterię, sprzedażą kosmetyczek,

3 Proponujemy sprzedaż Eko toreb w trosce o nasze środowisko
Torby produkowane są z ekologicznego, bawełnianego materiału. Mogą być wykorzystywane do wielokrotnego użytku. Kup nasze Eko torby aby świat był mniej zanieczyszczony! Pudełka na biżuterię Pudełka wykonywane są własnoręcznie, dzięki temu klient ma możliwość zadecydowania o jego wyglądzie. Dzięki naszym pudełkom twoja biżuteria już zawsze będzie na swoim miejscu i nigdy się nie zgubi!

4 Prezentacja składu firmy Gazele Biznesu
Dyrektor naczelny: Wiktoria Perska Interesuję się sportem. W wolnym czasie najbardziej lubię tańczyć. Dyrektor ds. finansów: Julia Witkowska Interesuję się sportem, muzyką oraz podróżami. W wolnym czasie najbardziej lubię ćwiczyć. Dyrektor ds. marketingu: Laura Madejska Interesuję się fotografią. W wolnym czasie uwielbiam robić zdjęcia. Dyrektor ds. marketingu: Agnieszka Rodzeń Interesuję się podróżami w egzotyczne miejsca oraz językiem angielskim. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki kryminalne. Wspólnik: Dominika Marciniak Interesuję się muzyką, szczególnie rockiem. Poza tym dużo czytam, głównie fantastykę i powieści detektywistyczne. Natalia Bembnista Interesuję się sportem, muzyką oraz podróżami. W wolnym czasie lubię oglądać filmy, czytać książki i pływać.

5 Oto skład naszej firmy wraz z opiekunem p.prof. Oliwią Paczkowską


Pobierz ppt "GAZELE BIZNESU I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią."

Podobne prezentacje


Reklamy Google