Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZSE-T. ZSE-T Nasza MISJA „Naszą misją jest kształcenie obywateli na miarę potrzeb XXI wieku, czyli z właściwym zasobem wiedzy, rozwijających własne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZSE-T. ZSE-T Nasza MISJA „Naszą misją jest kształcenie obywateli na miarę potrzeb XXI wieku, czyli z właściwym zasobem wiedzy, rozwijających własne."— Zapis prezentacji:

1

2 ZSE-T

3 Nasza MISJA „Naszą misją jest kształcenie obywateli na miarę potrzeb XXI wieku, czyli z właściwym zasobem wiedzy, rozwijających własne zainteresowania, otwartych na świat i inne kultury, a w konsekwencji przygotowanych do poruszania się po europejskim rynku pracy.”

4 W jakich zawodach kształcimy?
Technik organizacji reklamy Technik logistyk Technik cyfrowych procesów graficznych ZSZ Technik ekonomista Technik górnictwa podziemnego Ślusarz

5 Technik logistyk Jesteś przedsiębiorczy i kreatywny?
Technikum nr 8 Technik logistyk Jesteś przedsiębiorczy i kreatywny? Masz wyobraźnię i zdolności planowania? TECHNIK LOGISTYK TO ZAWÓD DLA CIEBIE !

6 Technik Ekonomista Chcesz prowadzić własną działalność gospodarczą?
Technikum nr 8 Technik Ekonomista Chcesz prowadzić własną działalność gospodarczą? Jesteś systematyczny w działaniu, komunikatywny i dokładny? TECHNIK EKONOMISTA to zawód dla CIEBIE !

7 Technik Organizacji Reklamy
Technikum nr 8 Technik Organizacji Reklamy Chciałbyś brać udział w kampaniach reklamowych i je tworzyć? Chciałbyś przygotowywać oferty produktów i usług reklamowych? TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY to zawód dla Ciebie !

8 Technik Cyfrowych Procesów Graficznych
Technikum nr 8 Technik Cyfrowych Procesów Graficznych Interesujesz się grafiką komputerową? Lubisz pracować w zespole? Chciałbyś przygotowywać projekty multimedialne? TECHNIK CYFROWYCH PROCESÓW GRAFICZNYCH to zawód dla Ciebie !

9 Technik Górnictwa Podziemnego
Technikum nr 8 Technik Górnictwa Podziemnego Interesujesz się górnictwem? Chcesz być zatrudniony w Kopalniach KOMPANII WĘGLOWEJ S.A.? Nasza Szkoła zawarła umowę z Kompanią o gwarancji zatrudnienia dla absolwentów ze zdanym egzaminem zawodowym.

10 Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Zawód ŚLUSARZA Lubisz majsterkować? Posiadasz zdolności manualne i chciałbyś zostać „złotą rączką”? ŚLUSARZ to zawód dla CIEBIE !

11 CO ROBIMY ABY ZWIĘKSZYĆ SZANSE NASZYCH ABSOLWENTÓW NA RYNKU PRACY?

12 Współpraca z przedsiębiorcami i uczelniami
Organizujemy praktyki dla wszystkich zawodów, Podpisaliśmy umowę z Kompanią Węglową S.A o gwarancji zatrudnienia dla techników górników, Współpracujemy z uczelniami wyższymi (m.in z GWSH, WST oraz Politechniką Śląską), Organizujemy wycieczki edukacyjne do firm. Jako jedyna w Polsce szkoła ponadgimnazjalna współpracujemy w ramach „Śląskiego Klastra Edukacji”.

13 W ramach współpracy: Udział uczniów w warsztatach dziennikarskich (organizowanych przez GWSH), Wycieczka do telewizji TVP, Wycieczka do wydawcy „Dziennika Zachodniego” I inne..

14 Uczestnictwo w projektach
Projekt „W przyszłość z klasą” „Przez naukę i praktykę na Politechnikę” Projekt „ZAWODOWA AKADEMIA RYNKU PRACY” Projekt „Wysoko wykwalifikowana kadra szkół zawodowych”

15 POZA NAUKĄ…

16 Dla dziewczyn PIŁKA RĘCZNA
SPORT w ZSE-T W naszej Szkole dajemy możliwość uczestniczenia w zajęciach sportowych i rozwijania umiejętności sportowych Od wielu lat prowadzimy klasy sportowe: Dla chłopców FUTSAL Dla dziewczyn PIŁKA RĘCZNA

17 Festiwal integracyjno-sportowy
TYLKO U NAS ! Festiwal integracyjno-sportowy "Dreams & Teams" dla dzieci w wieku 5-10 lat Celem festiwalu jest zarówno dobra zabawa jak i pomoc chorym dzieciom. Zebrane pieniądze są przeznaczane na leczenie. W repertuarze: występy taneczne, pokazy sztuki walki oraz występy muzyczne.

18 TYLKO U NAS ! „DZIEŃ KICZU”
Tego dnia możesz ubrać się w co chcesz, im bardziej kiczowato tym lepiej!

19 TYLKO U NAS ! Obchody BARBÓRKI
Uczniowie ZSE-T co roku składają życzenia Górnikom, Pracownikom Kopalni i ich Rodzinom, wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w ciężkiej i niebezpiecznej pracy.

20 Nasi uczniowie uczestniczą również w:
Przeglądzie kabaretów, Wymianie międzynarodowej, Konkursach recytatorskich, Olimpiadach tematycznych, Akcji „Łowimy talenty”, Turniejach sportowych, Imprezach szkolnych, Wyjazdach zimowych, Wykładach i prelekcjach.

21 Wymiana międzynarodowa

22 TURNIEJE SPORTOWE

23 OBOZY SPORTOWE

24 WYJAZDY NA MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK W PIŁCE RĘCZNEJ

25 ZIMOWE WYJAZDY

26 KONKURSY RECYTATORSKIE

27

28

29 Nasza WIZJA „Chcemy, aby nasza Szkoła umacniała swoją pozycję, jako zespół szkół kształcących na kierunkach ekonomicznych i technicznych oraz elastycznie reagowała na potrzeby rynku pracy, poprzez weryfikację i dostosowywanie oferty kształcenia.”

30 ZAPRASZAMY !!!


Pobierz ppt "ZSE-T. ZSE-T Nasza MISJA „Naszą misją jest kształcenie obywateli na miarę potrzeb XXI wieku, czyli z właściwym zasobem wiedzy, rozwijających własne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google