Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Liceum Ogólnokształcące w ZSP w Drawsku Pomorskim Opiekun: Sylwia Tomaszewska MAŁA MANUFAKTURA spółka jawna.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Liceum Ogólnokształcące w ZSP w Drawsku Pomorskim Opiekun: Sylwia Tomaszewska MAŁA MANUFAKTURA spółka jawna."— Zapis prezentacji:

1 Liceum Ogólnokształcące w ZSP w Drawsku Pomorskim Opiekun: Sylwia Tomaszewska MAŁA MANUFAKTURA spółka jawna

2 Jesteśmy grupą młodych, kreatywnych i twórczych osób, które szukają nowych wyzwań. Sądzimy, że dzięki śmiałym pomysłom i zgranej drużynie osiągniemy sukces. Zamierzamy wykorzystywać wszelkie środki dostępne na wyciągniecie naszych rąk. Każdy z nas ma w sobie oryginalne i wyjątkowe cechy, dzięki którym idealnie odnajduje się w przydzielonej mu roli. Razem tworzymy jedną całość, bez żadnych słabości, bez cienia zwątpienia. Nasze produkty adresowane są do każdego zainteresowanego. Oferujemy wszelkie dekoracje i ozdoby okolicznościowe np.: Autorskie zdjęcia wraz z ręcznie wykonanymi ramkami Autorskie obrazy w drewnianych ramkach Ozdoby świąteczne Kim jesteśmy

3 ZALETY Każda bombka jest wyjątkowa Ręcznie wykonane i pięknie ozdobione Doskonale dobrane kolory Tworzone przez ludzi kreatywnych i pełnych pomysłów Nadają się nie tylko na choinkę, lecz również na prezent lub ozdobę pokoju Dzięki swojej konstrukcji nie ulegają zniszczeniom Nasze przykładowe produkty Bombki świąteczneEkoświece Świece są wykonane w 100 % z naturalnego wosku sojowego i olejków eterycznych, bez żadnych sztucznych barwników. Wysoka jakość, odpowiednie proporcje, a wszystko po to, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Nasze świece spalają się znacznie dłużej, niż tradycyjne wytworzone z parafiny. Są również w pełni biodegradowalne.


Pobierz ppt "Liceum Ogólnokształcące w ZSP w Drawsku Pomorskim Opiekun: Sylwia Tomaszewska MAŁA MANUFAKTURA spółka jawna."

Podobne prezentacje


Reklamy Google