Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tytuł Projektu: „Kompleksowy Program Wspomagania Rozwoju Szkół oraz Przedszkoli na terenie Powiatu Ostrowskiego” Projekt współfinansowany przez Unię Europejską.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tytuł Projektu: „Kompleksowy Program Wspomagania Rozwoju Szkół oraz Przedszkoli na terenie Powiatu Ostrowskiego” Projekt współfinansowany przez Unię Europejską."— Zapis prezentacji:

1 Tytuł Projektu: „Kompleksowy Program Wspomagania Rozwoju Szkół oraz Przedszkoli na terenie Powiatu Ostrowskiego” Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego SIEĆ WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA ROLA DYREKTORA W PROMOCJI I BUDOWANIU WIZERUNKU SZKOŁY 49 DYREKTORÓW SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI PRACUJĄCYCH W DWÓCH GRUPACH SPOTKANIA, SZKOLENIA, KONSULTACJE PRACA NA PLATFORMIE EDUKACYJNEJ OGÓLNOPOLSKI PRZYKŁAD DOBREJ PRAKTYKI

2 Tytuł Projektu: „Kompleksowy Program Wspomagania Rozwoju Szkół oraz Przedszkoli na terenie Powiatu Ostrowskiego” Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Kompetencje menedżera oświaty Kompetencje istotne w pracy dyrektora. Dyrektor jako kreator kultury organizacyjnej szkoły. Procesy grupowe w rozwoju szkoły. Dzielenie się przywództwem w szkole. Budowanie autorytetu dyrektora szkoły.

3 Tytuł Projektu: „Kompleksowy Program Wspomagania Rozwoju Szkół oraz Przedszkoli na terenie Powiatu Ostrowskiego” Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Marketing szkoły Rola wiedzy w globalnej gospodarce. Szkoła jako instytucja usługowa działająca na wielu rynkach. Marketingowe zarządzanie jakością w szkole. Ewaluacja działań marketingowych szkoły.

4 Tytuł Projektu: „Kompleksowy Program Wspomagania Rozwoju Szkół oraz Przedszkoli na terenie Powiatu Ostrowskiego” Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Dyrektor szkoły skutecznym przywódcą – coaching w pracy dyrektora szkoły Zarządzanie zmianą w szkole. Rodzaje przywództwa w szkole. Podstawowe zasady coachingu. Formułowanie oczekiwanych efektów rozwoju. Pytania, które warto zadać? Wybrane narzędzia tutoringowe oraz coachingowe dyrektora szkoły/ przedszkola w relacjach z pracownikami Definicje i różnice między tototingiem a coachingiem Wybrane narzędzia tutoringowe i coachingowe

5 Tytuł Projektu: „Kompleksowy Program Wspomagania Rozwoju Szkół oraz Przedszkoli na terenie Powiatu Ostrowskiego” Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Dyrektor w procesie negocjacji z trudnym partnerem w szkole ( rodzic, uczeń, nauczyciel). Sytuacje trudne i konfliktowe w szkole/.placówce. Sposoby rozwiązywania konfliktów. Negocjacje i mediacje w szkole/ placówce.

6 Tytuł Projektu: „Kompleksowy Program Wspomagania Rozwoju Szkół oraz Przedszkoli na terenie Powiatu Ostrowskiego” Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Oczekiwania Sieć po zakończeniu projektu Wsparcie procesowe dla szkół i przedszkoli


Pobierz ppt "Tytuł Projektu: „Kompleksowy Program Wspomagania Rozwoju Szkół oraz Przedszkoli na terenie Powiatu Ostrowskiego” Projekt współfinansowany przez Unię Europejską."

Podobne prezentacje


Reklamy Google