Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

» System Uczniowie Optivum NET+ umożliwia rodzicom bezpłatny stały kontakt ze szkołą. » Pozwala im na bieżąco śledzić postępy edukacyjne dziecka i komunikować.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "» System Uczniowie Optivum NET+ umożliwia rodzicom bezpłatny stały kontakt ze szkołą. » Pozwala im na bieżąco śledzić postępy edukacyjne dziecka i komunikować."— Zapis prezentacji:

1

2 » System Uczniowie Optivum NET+ umożliwia rodzicom bezpłatny stały kontakt ze szkołą. » Pozwala im na bieżąco śledzić postępy edukacyjne dziecka i komunikować się z wybranymi nauczycielami. » Każdy z rodziców posiadający adres e-mail otrzymuje indywidualne konto umożliwiające bezpieczne logowanie się do systemu.

3 » Bezpłatny dostęp do modułu Uczeń dla rodziców i uczniów. » Dostęp do informacji w każdym miejscu z dostępem do internetu. » Sprawna komunikacja rodziców z wychowawcą i nauczycielami. » Możliwość obejrzenia bieżących informacji o frekwencji, ocenach, uwagach i osiągnięciach dziecka. » Dostęp do informacji o najbliższych dniach wolnych wynikających ze zdefiniowanego w systemie kalendarza dni wolnych

4 https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminaczerwionkaleszczyny

5 » Na stronie startowej wybierz „zaloguj się” » Na stronie logowania wprowadzić adres e-mail (ten sam, który został wprowadzony do bazy danych) i kliknąć odsyłacz Przywracanie dostępu.

6

7 » Wpisz kod z obrazka » Wpisz e-mail który posiada wychowawca » Odczytaj email ze swojej poczty (kliknij link zawarty w mailu » Ustaw swoje hasło (min 8 znaków w tym 1 duża litera, min 1 cyfra

8

9 » Pamiętaj » Login to Twój adres e-mail » Hasło zapamiętaj lub zapisz w bezpiecznym miejscu


Pobierz ppt "» System Uczniowie Optivum NET+ umożliwia rodzicom bezpłatny stały kontakt ze szkołą. » Pozwala im na bieżąco śledzić postępy edukacyjne dziecka i komunikować."

Podobne prezentacje


Reklamy Google