Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tłusty Czwartek Tego dnia jak tradycja każe wybraliśmy się do piekarni po słodkie pączki z nadzieniem owocowym. Każdy z nas wrócił do przedszkola z paczkiem,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tłusty Czwartek Tego dnia jak tradycja każe wybraliśmy się do piekarni po słodkie pączki z nadzieniem owocowym. Każdy z nas wrócił do przedszkola z paczkiem,"— Zapis prezentacji:

1

2 Tłusty Czwartek Tego dnia jak tradycja każe wybraliśmy się do piekarni po słodkie pączki z nadzieniem owocowym. Każdy z nas wrócił do przedszkola z paczkiem, które następnie zajadaliśmy z apetytem Po słodkiej uczcie pokolorowaliśmy pączki.

3

4

5 Bal karnawałowy przedszkola Patryk Tego dnia w sali OSiR odbył się wielki bal karnawałowy. Było bardzo kolorowo. Panie nie mogły rozpoznać dzieci, a dzieci Pań. Każdy był przebrany nawet niektórzy rodzice. Tego dnia nie zabrakło niespodzianek. Były tańce, konkursy no i Św. Mikołaj z prezentami. To był bardzo fajny dzień i super zabawa

6

7

8 Wizyta Pani Leśnik W lutym odwiedziła nas w przedszkolu Pani Leśnik z Nadleśnictwa Olsztyn. Przedstawiła nam prezentację multimedialną o zwierzętach i roślinach leśnych, opowiedziała jak możemy pomagać zwierzętom w czasie zimy. Zostawiła nam specjalnie przygotowany pokarm dla ptaszków, który następnie w czasie spaceru zawiesiliśmy na drzewach. Dziękujemy za tak ciekawą lekcję!

9

10

11 Dzień koloru czerwonego Tego dnia w naszym przedszkolu zrobiło się baaardzo czerwono. Ubraliśmy się na czerwono i zabraliśmy z sobą czerwone zabawki. Wspólnie pomalowaliśmy farbami szablon dużego jabłuszka, przeliczaliśmy czerwone cukierki i układaliśmy z nich zbiory. Nasza Pani specjalnie dla nas wystawiła „mini” teatrzyk, bajkę pt.: „Czerwony Kapturek”, jak przystało na dzień czerwony. Każdy mógł spróbować swoich sił i wcielić się w postać z bajki. To był bardzo wesoły dzień, zobaczcie sami:

12

13

14

15 Dzień Przyjaźni Tego dnia świętowaliśmy Walentynki, które u nas w przedszkolu nazwaliśmy dniem przyjaźni. Każdy mógł obdarować kolegę lub koleżankę laurką samodzielnie wykonaną. Następnie stworzyliśmy nasze grupowe serduszko przyjaźni. To był bardzo miły dzień

16

17

18

19 Światowy dzień Kota Tego dnia niektórzy z nas przyszli do przedszkola przebrani za koty. Zabraliśmy również z sobą pluszowe kotki. Panie każdemu na twarzy namalowały kocie wąsy. Następnie wykonaliśmy kocie opaski na głowę i pokolorowaliśmy wspólnie kota. A tak wyglądaliśmy tego dnia:

20

21

22

23

24 Dzień kolorowych czapek Tego dnia przyszliśmy do przedszkola w kolorowych czapkach. W grupach ozdobiliśmy duże szablony czapek. Tak minął nam ten kolorowy dzień:

25

26

27 Dzień Dinozaura Tego dnia świętowaliśmy w przedszkolu urodziny dinozaura. Zabraliśmy z domu maskotki lub figurki dinozaurów. Niektórzy nawet przebrali się za dinozaury! Rozmawialiśmy o tym kiedy żyły, jak wyglądały, co jadły i dlaczego mogły być niebezpieczne. Wspólnie z grupą Motyli wykonaliśmy pracę- ogromnego dinozaura, którego ozdobiliśmy kawałkami zielonej bibuły. To był ciekawy dzień, zobaczcie:

28

29


Pobierz ppt "Tłusty Czwartek Tego dnia jak tradycja każe wybraliśmy się do piekarni po słodkie pączki z nadzieniem owocowym. Każdy z nas wrócił do przedszkola z paczkiem,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google