Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Życzenia Imieninowe bo bez niej nie da się żyć. Niech zapuści korzenie w Twym sercu. Pielęgnuj ją, niech wzrasta, by wreszcie mogła zakwitnąć i stać.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Życzenia Imieninowe bo bez niej nie da się żyć. Niech zapuści korzenie w Twym sercu. Pielęgnuj ją, niech wzrasta, by wreszcie mogła zakwitnąć i stać."— Zapis prezentacji:

1

2 Życzenia Imieninowe

3 bo bez niej nie da się żyć. Niech zapuści korzenie w Twym sercu. Pielęgnuj ją, niech wzrasta, by wreszcie mogła zakwitnąć i stać się źródłem radości dla innych.

4 na co dzień i od święta. Perlistego uśmiechu, głosu ukochanej osoby- najpiękniejszej muzyki świata, której kompozytorem jesteś Ty. W takt tej muzyki łatwiej iść przez życie.

5 domowego ciasta podanego na stół z uśmiechem, pieczonego według maminej receptury: "Kawałek dobrego serca, kilka słodkich słów, trochę miodu, by zagoić stare rany, wszystko razem wymieszać i gotowe".

6 że po zimie zawsze przychodzi wiosna kolorowa jak tęcza, nasycona ciepłem słońca, pełna niespodzianek i małych cudów. Nawet największy pesymista nie potrafi jej się oprzeć.

7 W spełnianiu swoich marzeń. Szerokich horyzontów, za którymi kryje się upragniona przystań. Odwagi, by wyruszyć w nieznane. Sprzyjających wiatrów w żagle. Przyjaciół, którzy-jeśli będzie trzeba- rzucą Ci koło ratunkowe, dadzą ciepłą herbatę, otulą kocem, pocieszą.

8 które rozjaśni mroki nocy i nie pozwoli Ci zgubić się w ciemności. Wystarczy mały płomyczek, by znaleźć drogę do celu. Dbaj o to by nigdy nie zgasł.

9 darowanej Ci przy okazji lub bez żadnej okazji przez szefa, znajomych i nieznajomych.

10 by pokonać piętrzące się trudności, wspiąć się na kolejną skałę i dojść do wyznaczonego celu. Jesteś tak blisko! Nie poddawaj się!

11 tych najskrytszych, z zakamarków duszy, dziecięcych, młodzieńczych, dorosłych, pielęgnowanych z czułością, dojrzewających w myślach przez lata. Ileż radości daje ich realizacja! Są jak polne kwiaty - dzikie i piękne. Razem tworzą niepowtarzalny bukiet.

12 Wszystkiego najlepszego !


Pobierz ppt "Życzenia Imieninowe bo bez niej nie da się żyć. Niech zapuści korzenie w Twym sercu. Pielęgnuj ją, niech wzrasta, by wreszcie mogła zakwitnąć i stać."

Podobne prezentacje


Reklamy Google