Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Julia Gagucka LXXVI LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego koordynator: Lidia Kalicińska.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Julia Gagucka LXXVI LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego koordynator: Lidia Kalicińska."— Zapis prezentacji:

1 Julia Gagucka LXXVI LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego koordynator: Lidia Kalicińska

2 W ramach rewitalizacji pałacyku Konopackiego na Pradze powstanie Klub Podróżnika.

3 Klub Podróżnika ma być stworzony w ramach zaplanowanego dla tego obiektu domu kultury. W tym miejscu będą odbywały się zajęcia dla dzieci i młodzieży, przy czym każdy dorosły znajdzie też coś dla siebie.

4 W Klubie Podróżnika będą odbywały się zajęcia rozwijające u dzieci i młodzieży następujące umiejętności i wiedzę: - korzystanie z map - poznawanie kontynentów oraz stolic różnych krajów, rzek, mórz i oceanów - każdy z uczestników będzie miał okazję opowiadać o swoich podróżach - co wartościowego z nich wyniósł - będą organizowane pokazy filmów dokumentalnych oraz spotkania z podróżnikami, blogerami, a także czytanie książek przez wolontariuszy z różnych szkół na Pradze - w ramach spotkań z ciekawymi ludźmi będzie realizowany projekt pod nazwą „Zostań reporterem”. Będziemy prowadzić szkolenia na temat prowadzenia reportażu, dokumentowania zdobytych materiałów oraz rozwijania reporterskiej pasji wśród młodzieży.

5 Dorośli w Klubie Podróżnika będą mogli: -kupić mapy, przewodniki -wypożyczyć bądź kupić książki podróżnicze. Każdy podróżnik, będzie mógł założyć kartę, dzięki której będzie mógł wypożyczać książki podróżnicze.

6 Wszystkie zajęcia będą odbywały się na pierwszym piętrze. Na parterze powstanie barek, w którym każdy uczestnik będzie mógł się napić herbaty, kawy bądź czegoś na upalne dni.

7 W Klubie Podróżnika nie ma czasu na nudę! Każdy podróżnik znajdzie coś dla siebie.


Pobierz ppt "Julia Gagucka LXXVI LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego koordynator: Lidia Kalicińska."

Podobne prezentacje


Reklamy Google