Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WYCIECZKI PRZYRODNICZE. Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik Dzieci poznawały prawa przyrody poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WYCIECZKI PRZYRODNICZE. Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik Dzieci poznawały prawa przyrody poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych."— Zapis prezentacji:

1 WYCIECZKI PRZYRODNICZE

2 Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik Dzieci poznawały prawa przyrody poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach. W Majsterni uczniowie mogli się przekonać, że świat który nas otacza jest obszarem do eksperymentowania.

3 Zwiedzanie stacji Telewizji Polskiej w Warszawie Pobyt w Centrum Nauki Kopernik to nie jedyna atrakcja wycieczki do Warszawy. Uczniowie mogli także na własne oczy przekonać się, jak wygląda praca w telewizji, zobaczyć studia telewizyjne, pomieszczenia reżyserskie oraz pracownie dekoracji.

4 Zwiedzanie oczyszczalni ścieków w Żydomicach Gimnazjaliści na kolejnych etapach ścieżki edukacyjnej „Eko filtrem do Rawki” poznawali zasady działania oczyszczalni ścieków.

5 Zwiedzanie Ogrodu Botanicznego i Muzeum Lasu i Drewna w Rogowie

6 Zwiedzanie szkółki leśnej w Jasieniu W zajęciach przyrodniczych na terenie szkółki leśnej brali udział uczniowie klas IV i V szkoły podstawowej.

7 Zajęcia przyrodnicze n a ścieżce dydaktycznej „Lasy Spalskie”

8 Zajęcie na ścieżce edukacyjnej przed Nadleśnictwem Spała Na każdym etapie wycieczki uczniowie w grupach uzupełniali karty pracy.

9 Zwiedzanie Rezerwatu Niebieskie Źródła

10 Zwiedzanie Skansenu rzeki Plicy W wycieczce do Rezerwatu Niebieskie Źródła oraz do Skansenu rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim i Kopalni Surowców Mineralnych w Białej Górze brali udział uczniowie klas IV i V szkoły podstawowej. Dzieci uzupełniając zadania w karcie pracy podsumowywali i utrwalali zdobytą wiedzę przyrodniczą oraz mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami.

11 Dewastacja środowiska na przykładzie Kopalni Surowców Mineralnych w Białej Górze


Pobierz ppt "WYCIECZKI PRZYRODNICZE. Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik Dzieci poznawały prawa przyrody poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google