Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wspomnienia z balu karnawałowego II b. 29 stycznia odbył się bal karnawałowy klas I- III, który zorganizowała i przeprowadziła w naszej szkole firma „

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wspomnienia z balu karnawałowego II b. 29 stycznia odbył się bal karnawałowy klas I- III, który zorganizowała i przeprowadziła w naszej szkole firma „"— Zapis prezentacji:

1 Wspomnienia z balu karnawałowego II b

2 29 stycznia odbył się bal karnawałowy klas I- III, który zorganizowała i przeprowadziła w naszej szkole firma „ Figiel”. Dla klasy II b było to bardzo oczekiwane wydarzenie. Każdy z uczniów w wielkiej tajemnicy planował swoje przebranie karnawałowe. Nawet pani wychowawczyni trudno było rozpoznać swoich uczniów.

3 Mistrzami kamuflażu okazali się Nikodem i Bartek, którzy wcielili się w postaci wojowników z „ Gwiezdnych wojen”.

4 Jeszcze ostatnie poprawki i można rozpocząć karnawałowe szaleństwo w kółeczkach, wężach i pociągach.

5 Były zabawy muzyczno- ruchowe i tańce w parach. Z takimi partnerkami to sama przyjemność!

6 Chłopcy z II b stanęli na wysokości zadania. Koleżanki były zadowolone.

7 Był także pokaz strojów karnawałowych, na tęczowym wybiegu, na którym wybrano najzabawniejsze przebranie. Wygrali koledzy z innych klas, którzy przebrali się za Staruszka i Japonkę. Gratulacje!

8 Tegoroczny bal zakończył się niespodzianką. Każdy uczeń otrzymał podłużnego balona, z którego, po krótkiej instrukcji powstały pirackie szable i miecze. Teraz byliśmy prawdziwymi piratami parkietu.

9 Jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcie i - trzeba czekać na następny bal za rok. Opracowała: Beata Strzałkowska


Pobierz ppt "Wspomnienia z balu karnawałowego II b. 29 stycznia odbył się bal karnawałowy klas I- III, który zorganizowała i przeprowadziła w naszej szkole firma „"

Podobne prezentacje


Reklamy Google