Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bezpieczny Internet zależy od Ciebie. Celem Dnia bezpiecznego Internetu jest:  To by dzieci i młodzież nie były narażone na niebezpieczeństwa w trakcie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bezpieczny Internet zależy od Ciebie. Celem Dnia bezpiecznego Internetu jest:  To by dzieci i młodzież nie były narażone na niebezpieczeństwa w trakcie."— Zapis prezentacji:

1 Bezpieczny Internet zależy od Ciebie

2 Celem Dnia bezpiecznego Internetu jest:  To by dzieci i młodzież nie były narażone na niebezpieczeństwa w trakcie korzystania z zasobów internetowych.

3 Wydarzenie to obchodzą Wydarzenie to obchodzą: Uczniowie Nauczyciele Pracownicy firm Szkoły W całej Polsce od 2004 roku połowy lutego.

4 Kiedy jest obchodzony Dzień bezpiecznego Internetu  Dzień Bezpiecznego Internetu – święto obchodzone w całej Europie w pierwszej połowie lutego. Jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mającą na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.  Od 6 lutego 2004 roku w 40. krajach na świecie, m.in. w Polsce, obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu. Został ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w ramach programu "SaferInternet".

5  W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu organizowany jest przez Fundację Dzieci Niczyje oraz NASK, odpowiedzialne za realizację programu "Safer Internet" w Polsce


Pobierz ppt "Bezpieczny Internet zależy od Ciebie. Celem Dnia bezpiecznego Internetu jest:  To by dzieci i młodzież nie były narażone na niebezpieczeństwa w trakcie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google