Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1 Co nowego w Plato 14.0. 2 Oparte o siatkę usprawnienia rozmieszczania Step & Repeat ●Pozycjonowanie na prowadnicach –Dwa nazwane obiekty są teraz tworzone.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1 Co nowego w Plato 14.0. 2 Oparte o siatkę usprawnienia rozmieszczania Step & Repeat ●Pozycjonowanie na prowadnicach –Dwa nazwane obiekty są teraz tworzone."— Zapis prezentacji:

1 1 Co nowego w Plato 14.0

2 2 Oparte o siatkę usprawnienia rozmieszczania Step & Repeat ●Pozycjonowanie na prowadnicach –Dwa nazwane obiekty są teraz tworzone podczas rozmieszczania S&R na siatce –Korespondują one do skrajnie lewej i prawej kolumny –Mogą być używane jako punkt odniesienia dla SmartMark’ów jak n.p. prowadnice dla przesuniętych siatek ●Maskowanie na siatkach ciągłych –Tworząc layouty dla druku ciągłego, maski na górne i dolne pola muszą być takie same jak dla pól w środku siatki. W przeciwnym razie grafika może ulec przycięciu. –Aktywując opcję druku ciągłego we właściwościach siatki, tworzone są dodatkowe pola na górze i na dole każdej kolumny. –Te dodatkowe pola będą obcięte przez format arkusza (lub linię cięcia) ale wymusza operację „Adjust Mask” (dostosuj maskę) by traktować je tak samo jak pola w środku siatki.

3 3 Now kolory Pantone+ ●Plato obejmuje teraz 336 dodatkowych kolorów dodanych do Pantone+ w 2012 roku

4 4 Nafarbienie ●Teraz jest nowa opcja w oknie dialogowym nafarbienia: „All inside Die” ●To ograniczy obliczenie nafarbienia do obszaru wewnątrz pola wykrojnika.

5 5 Inne ●Linie pomocnicze –Siatka linii pomocniczych jest teraz widoczna we wszystkich trybach podglądu, w tym w podlądzie rozszerzonym. ●Przeglądarka –Od Plato 12.1 kolory techniczne pojawiają się w oknie dialogowym przeglądarki w ten sam sposób jak każdy inny kolor. –Teraz można włączyć widoczność wszystkich kolorów technicznych na raz.

6 6 Obsługiwane systemy operacyjne

7 7


Pobierz ppt "1 Co nowego w Plato 14.0. 2 Oparte o siatkę usprawnienia rozmieszczania Step & Repeat ●Pozycjonowanie na prowadnicach –Dwa nazwane obiekty są teraz tworzone."

Podobne prezentacje


Reklamy Google