Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PROJEKT EDUKACYJNY W RAMACH DZIAŁA Ń SZKOŁY Z KLAS Ą 2.0 OPIEKUN: mgr MARTA KARMELITA REALIZATORKI: KAROLINA WINIARSKA KAROLINA DŁUGOSZ KAROLINA KOPE Ć.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PROJEKT EDUKACYJNY W RAMACH DZIAŁA Ń SZKOŁY Z KLAS Ą 2.0 OPIEKUN: mgr MARTA KARMELITA REALIZATORKI: KAROLINA WINIARSKA KAROLINA DŁUGOSZ KAROLINA KOPE Ć."— Zapis prezentacji:

1 PROJEKT EDUKACYJNY W RAMACH DZIAŁA Ń SZKOŁY Z KLAS Ą 2.0 OPIEKUN: mgr MARTA KARMELITA REALIZATORKI: KAROLINA WINIARSKA KAROLINA DŁUGOSZ KAROLINA KOPE Ć JUSTYNA FORY Ś EWELINA KOLBUSZ DOMINIKA KRUPKA BARBARA BRONOWICZ BARBARA GIERUT

2

3 Zanim przystąpimy do zaprezentowania tego, co przygotowałyśmy, w wielkim skrócie przedstawimy poszczególne etapy naszej pracy. Jak już wcześniej zostało powiedziane, nasz projekt nosi tytuł,,TIKAMY I FILMIKI Z ŻYCIA SZKOŁY NAGRYWAMY”. Zrealizowałyśmy go pod kierunkiem pani Marty Karmelity w ramach programu Szkoła z Klasą 2.0.

4 Najpierw pani przedstawiła nam propozycje tematów projektów. Wybrałyśmy jeden i utworzyłyśmy zespoły zadaniowe. Ustaliłyśmy zakres działań i osoby odpowiedzialne za ich realizację. Równocześnie opracowałyśmy harmonogram prac i spotkań konsultacyjnych.

5 Następnie sporządziłyśmy listę wydarzeń klasowych i szkolnych, które można by ująć w scenariuszach filmowych. Potem odszukiwałyśmy w różnych źródłach informacji o gatunkach filmowych w celu utrwalenia i poszerzenia informacji na ten temat.

6 Obejrzałyśmy w TV i na YouTube przykładowe filmy należące do poszczególnych gatunków, zanotowałyśmy ważne spostrzeżenia i uwagi.

7 Zorganizowałyśmy w grupach dyskusję dotyczącą wyobrażeń związanych z realizacją filmów, ustaliłyśmy listę potrzebnych rekwizytów, strojów, tła zdarzeń itp., a potem dyskutowałyśmy nad scenariuszami.

8 Kiedy już je opracowałyśmy, prezentowałyśmy je podczas spotkania z naszą opiekunką. W trakcie toczyła się dyskusja nad różnymi kwestiami związanymi z przedmiotem naszego spotkania i wprowadzanie stosownych zmian. Niektóre rzeczy dotyczące scenariuszy wykonywałyśmy podczas spotkań towarzyskich w domach naszych koleżanek, w miłej atmosferze przy ciastku i przy herbatce. Z opiekunką kontaktowałyśmy się również drogą mailową.

9 Po ostatecznym zatwierdzeniu scenariuszy spotykałyśmy się w szkole przed lub po lekcjach i nagrywałyśmy poszczególne scenki filmowe, a potem montowałyśmy je w domu, korzystając z programu Movie Maker, a na spotkaniach konsultacyjnych prezentowałyśmy efekty naszej opiekunce.

10 Podczas realizacji projektu na bieżąco relacjonowałyśmy nasze działania krok po kroku na blogu, dzieląc się swoimi doświadczeniami z innymi uczniami. A teraz zapraszamy do obejrzenia tego, co udało się nam zdziałać.


Pobierz ppt "PROJEKT EDUKACYJNY W RAMACH DZIAŁA Ń SZKOŁY Z KLAS Ą 2.0 OPIEKUN: mgr MARTA KARMELITA REALIZATORKI: KAROLINA WINIARSKA KAROLINA DŁUGOSZ KAROLINA KOPE Ć."

Podobne prezentacje


Reklamy Google