Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szlachetna Paczka 2015 w SP 10. To nie był sen, rzeczy naprawdę działy się i Szlachetna Paczka SP 10 trafiła do wybranej przez Nas Rodziny 13 XII 2015.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szlachetna Paczka 2015 w SP 10. To nie był sen, rzeczy naprawdę działy się i Szlachetna Paczka SP 10 trafiła do wybranej przez Nas Rodziny 13 XII 2015."— Zapis prezentacji:

1 Szlachetna Paczka 2015 w SP 10

2

3 To nie był sen, rzeczy naprawdę działy się i Szlachetna Paczka SP 10 trafiła do wybranej przez Nas Rodziny 13 XII 2015 r.

4 W sobotę 12 grudnia wspólnie z wolontariuszami Szlachetnej dostarczyliśmy Paczkę do magazynu w Gimnazjum nr 8. Dzięki wszystkim, którzy „robili” za kurierów.

5 Szlachetna Paczka SP 10 to oczywiście nie 1 paczka, ale 25 super wypasionych paczek. Z lodówką, która trafiła do Rodziny prosto ze sklepu.

6 To cudowne, że po raz kolejny wspólnie podzieliliśmy się naszym dobrem z wybraną Rodziną. Dzięki Wam mogliśmy zrealizować wszystkie potrzeby p. Arletty i jej dzieci i ofiarować im jeszcze więcej.

7 To tylko kilka z wielu paczek żywności

8 Chemia, odzież, artykuły papiernicze, prezenty dla Rodziny. To wszystko i wiele więcej dzięki Wam.

9 Pakowanie Szlachetnej, co roku sprawia nam wiele radości Bez Was dziewczyny nie byłoby tak fajnie. Jesteście najlepsze. Dzięki

10 „Bo więcej szczęścia jest w dawaniu, aniżeli w braniu” Ogromne podziękowania za dawanie szczęścia dla wszystkich darczyńców. Razem choć trochę zmieniliśmy świat na lepsze. Daliśmy naszej Rodzinie, oprócz trafionych prezentów, to co najcenniejsze - nadzieję, prawdę, piękno i wiarę w drugiego człowieka. Przekonuje nas o tym relacja wolontariuszy, którzy dostarczyli paczki p. Arlecie i jej dzieciom.


Pobierz ppt "Szlachetna Paczka 2015 w SP 10. To nie był sen, rzeczy naprawdę działy się i Szlachetna Paczka SP 10 trafiła do wybranej przez Nas Rodziny 13 XII 2015."

Podobne prezentacje


Reklamy Google