Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Z dużym zainteresowaniem spotkał się przeprowadzony w naszej szkole konkurs na najoryginalniejszą dynię Halloween.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Z dużym zainteresowaniem spotkał się przeprowadzony w naszej szkole konkurs na najoryginalniejszą dynię Halloween."— Zapis prezentacji:

1

2 Z dużym zainteresowaniem spotkał się przeprowadzony w naszej szkole konkurs na najoryginalniejszą dynię Halloween.

3 Inicjatorkami konkursu rozwijającego wśród uczniów zainteresowanie tym świętem były panie Edyta Paździorek, Edyta Chojowska i Marzena Kura.

4 Cele konkursu : -zapoznanie dzieci i młodzieży z kulturą państw anglojęzycznych - wychowanie w duchu tolerancji i otwartości na inną kulturę - zachęcenie do współpracy rodziców i opiekunów - rozwijanie umiejętności manualnych dzieci i młodzieży - umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych

5 Nie wszystkie spośród kilkudziesięciu wykonanych rzeźb budziły strach, były też dynie wesołe i z zaskakującymi rekwizytami.

6 Uczniowie wraz z rodzicami wykazali się niesamowitą pomysłowością i twórczością w rzeźbieniu dyni…

7 Wystawa prac wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród pozostałych uczniów. Na każdej przerwie przybywali na hol, aby podziwiać halloweenowe dekoracje.

8 Wyniki konkursu: Klasy I-III: Wiktoria Hendzel kl.IIIe - I miejsce Mateusz Hendzel kl.IIId – I miejsce Wiktoria Nowak kl.IIa – I miejsce Amelka Dorocka kl. IIe – I miejsce Karina Gudowska kl.IIe – I miejsce Ksawery Głuch kl.Ie – I miejsce klasy IV-VI Wiktoria Maj i Alicja Łukasiewicz kl.Vc – I miejsce Kasia Stolarska i Ania Przybyłka kl.Vd – I miejsce Karolina i Paulina Rozmus oraz Zuzia Barańska kl.IVa – II miejsce Gimnazjum Karolina i Paulina Krzeczek kl.IIa – I miejsce

9 Dzieciom i rodzicom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy pomysłowości. Zdjęcia i prezentacja: Edyta Chojowska


Pobierz ppt "Z dużym zainteresowaniem spotkał się przeprowadzony w naszej szkole konkurs na najoryginalniejszą dynię Halloween."

Podobne prezentacje


Reklamy Google