Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Innowacją w cyberprzemoc Prezentacja rezultatów projektu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Innowacją w cyberprzemoc Prezentacja rezultatów projektu."— Zapis prezentacji:

1 Innowacją w cyberprzemoc Prezentacja rezultatów projektu

2 Żyjemy dziś w epoce, w której świat Internetu nie ma nic wspólnego ze światem wirtualnym, lecz jest realnym polem działania.

3

4

5 A to jest współczesna młodzież

6 Cyfrowi Tubylcy Cyfrowi Tubylcy Internet jest istotnym elementem codziennego życia każdego nastolatka. Ważne jest monitorowanie zagrożeń z nim związanych oraz edukacja dzieci i młodzieży na ten temat. Działalność edukacyjna powinna, w jak najlepszy sposób odpowiadać na niezwykle szybko zmieniającą się w tym obszarze rzeczywistość

7 Web 2.0 Internetowa rewolucja Nowa era Internetu; Wzbogacenie potrzeb użytkownika jeśli chodzi o narzędzia on-line: ◦ możliwość wypowiadania się (wymiana swoich poglądów i zainteresowań) ◦ możliwość komunikowania, ◦ możliwość publikowania, Na znaczeniu zyskują media społecznościowe

8 Użytkownicy portali społecznościowych wypełniają treścią Internet. Możliwość publikowania własnej twórczości w Internecie miała być szansą na zaistnienie w kulturze. W Internecie łatwiej o niesławę niż o chwałę.

9 W cyberprzestrzeni stale zagrożone bywa bezpieczeństwo młodzieży. Młodzi ludzie zazwyczaj nie uświadamiają sobie jak krzywdzące mogą być działania podejmowane online.

10 # BezAtaku.pl Dziękuję za uwagę Katarzyna Czub


Pobierz ppt "Innowacją w cyberprzemoc Prezentacja rezultatów projektu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google