Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja s ł uchacza policealnej szko ł y Profesja centrum kszta ł cenia kadr Wroc ł aw.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja s ł uchacza policealnej szko ł y Profesja centrum kszta ł cenia kadr Wroc ł aw."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja s ł uchacza policealnej szko ł y Profesja centrum kszta ł cenia kadr Wroc ł aw

2 SIEDZIBA BIURA Siedziba Biura Znajduje Się: ul. Opolska 145 45-525 Wrocław tel. 4555212365 mail: biuro@wp.pl

3 GODZINY OTWARCIA BIURA Poniedziałek 9:00 - 15:00 Wtorek 9:00 - 15:00 Środa 8:00 - 15:30 Czwartek 9:30 - 15:30 Piątek 9:00 - 15:00 Sobota nieczynne Niedziela nieczynne

4 OFERTA BIURA:  W YCIECZKI O BJAZDOWE  W YJAZDY A UTOKAREM  J EDNODNIOWE W YJAZDY  W YJAZDY R ODZINNE  O BOZY  S ZKOLENIA

5 WYCIECZKI OBJAZDOWE  E GIPT  T UNEZJA  T URCJA  C YPR  H ISZPANIA  W ĘGRY  W ŁOCHY  G RECJA

6 WYCIECZKI AUTOKAREM  BUŁGARIA: Neseber Ravda Słoneczny Brzeg Złote piaski  CHORWACJA  GRECJA Golden Beach Limenaria Skala Potamia  HISZPANIA

7 JEDNODNIOWE WYJAZDY  Jak co roku w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę organizujmy dla Państwa jednodniowe wyjazdy na narty. Obsługujemy je luksusowymi autokarami. Każdemu z naszych narciarzy oferujemy dodatkowo 10%-20% zniżki na karnety narciarskie. W przypadku grupy jedenastą osobę zawsze zapisujemy GRATIS.

8 WYJAZDY RODZINNE  Wakacje z rodziną to niezapomniane chwile i przygody, do których wraca się po latach. W biurze zarezerwujesz najlepsze oferty wyjazdów rodzinnych. Po powrocie z urlopu pozostaną miłe wspomnienia czasu spędzonego z rodziną.

9 OBOZY  Szanowni Państwo. Organizacją i realizacją obozów letnich zajmujemy się od 1992 roku. Corocznie proponujemy zaplanowanie dzieciom, młodzieży oraz dorosłym aktywnego i bezpiecznego wypoczynku podczas letnich wakacji. Ma on formę sportowo-rekreacyjnych obozów.

10 SZKOLENIA  Korzyści z ukończenia szkolenia: - poznasz prawa rządzące zajęciami animacyjnymi z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi; - poznasz i przetestujesz na własnej skórze różne scenariusze zabaw;; - zobaczysz wiele przykładów gier i zabaw do zastosowania w animacji (weźmiesz w nich udział); - zrozumiesz psychologiczne mechanizmy postępowania ludzi podczas gier i zabaw; - poznasz nowe, kreatywne osoby; - dowiesz się jak budować autorytet i prowadzić zajęcia z grupami; - poznasz najważniejsze zasady konferansjerki.


Pobierz ppt "Prezentacja s ł uchacza policealnej szko ł y Profesja centrum kszta ł cenia kadr Wroc ł aw."

Podobne prezentacje


Reklamy Google