Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1.Zaznaczyć w dokumencie równanie, które chcesz dodać. 2.W obszarze Narzędzia równań na karcie Projektowanie w grupie Narzędzia kliknąć przycisk.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1.Zaznaczyć w dokumencie równanie, które chcesz dodać. 2.W obszarze Narzędzia równań na karcie Projektowanie w grupie Narzędzia kliknąć przycisk."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6 1.Zaznaczyć w dokumencie równanie, które chcesz dodać. 2.W obszarze Narzędzia równań na karcie Projektowanie w grupie Narzędzia kliknąć przycisk Równanie, a następnie kliknąć polecenie Zapisz zaznaczenie w galerii równań. 3.W oknie Tworzenie nowego bloku konstrukcyjnego wpisać nazwę równania. 4.Z listy Galeria wybrać pozycję Równania. 5.Ustawić resztę opcji wedle uznania.

7

8

9

10 Zadanie 1. Utwórz podane równanie, a następnie dodaj do listy często używanych równań Zadanie 2. Utwórz własny spis treści. Zadanie 3. Wstaw 3 wybrane przez siebie znaki w Unicode.

11 Materiały pomocnicze: https://support.office.com


Pobierz ppt "1.Zaznaczyć w dokumencie równanie, które chcesz dodać. 2.W obszarze Narzędzia równań na karcie Projektowanie w grupie Narzędzia kliknąć przycisk."

Podobne prezentacje


Reklamy Google