Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Luty 2013r Walentynki 2013 Poczta walentynkowa cieszy się w szkole dużym powodzeniem. Wielu uczniów z niecierpliwością, już kilka dni wcześniej, poszukuje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Luty 2013r Walentynki 2013 Poczta walentynkowa cieszy się w szkole dużym powodzeniem. Wielu uczniów z niecierpliwością, już kilka dni wcześniej, poszukuje."— Zapis prezentacji:

1

2 Luty 2013r Walentynki 2013

3 Poczta walentynkowa cieszy się w szkole dużym powodzeniem. Wielu uczniów z niecierpliwością, już kilka dni wcześniej, poszukuje skrzynki, za pośrednictwem której chce przesłać życzenia wybranej osobie w dowód swojej sympatii. Dobrze byłoby jednak, gdyby ten sympatyczny gest nie ograniczał się do jednego dnia. Przecież na co dzień można komuś sprawić przyjemność życzliwym słowem, czy choćby uśmiechem, które nic nie kosztują, a mogą poprawić komuś najbardziej niemiły nastrój.

4


Pobierz ppt "Luty 2013r Walentynki 2013 Poczta walentynkowa cieszy się w szkole dużym powodzeniem. Wielu uczniów z niecierpliwością, już kilka dni wcześniej, poszukuje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google