Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W NIOSKI. Debatujący wraz z uczniami jednogłośnie stwierdzili, że debaty tego typu są bardzo potrzebne. Zamierzamy wprowadzić cyklicznie odbywające się.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W NIOSKI. Debatujący wraz z uczniami jednogłośnie stwierdzili, że debaty tego typu są bardzo potrzebne. Zamierzamy wprowadzić cyklicznie odbywające się."— Zapis prezentacji:

1 W NIOSKI

2 Debatujący wraz z uczniami jednogłośnie stwierdzili, że debaty tego typu są bardzo potrzebne. Zamierzamy wprowadzić cyklicznie odbywające się spotkania i debaty z władzami miasta, ponieważ ważna jest współpraca na zasadzie dialogu, który jest podstawą dobrej komunikacji i wspólnego podejmowania decyzji. O RGANIZOWANIE KONFERENCJI UCZNIÓW Z LOKALNYMI WŁADZAMI

3 W IĘCEJ INICJATYW ZE STRONY UCZNIÓW, CO MOŻNA OSIĄGNĄĆ ZA POMOCĄ WYŻEJ WYMIENIONYCH KONFERENCJI Władze miasta zachęcały młodzież do przejęcia inicjatywy i stworzenia projektów współpracy między Samorządem Lokalnym, a Samorządem Uczniowskim.

4 S TWORZENIE M IEJSKIEGO S AMORZĄDU M ŁODZIEŻOWEGO CO UMOŻLIWI WSPÓŁDECYDOWANIU W SPRAWACH ISTOTNYCH DLA MŁODYCH MIESZKAŃCÓW MIASTA Pojawił się również pomysł stworzenia Miejskiego Samorządu Młodzieżowego, aby młodzi ludzie w naszym mieście brali większy udział w życiu ich „małej ojczyzny”.

5 N ALEŻY STWORZYĆ SILNIEJSZĄ GRUPĘ SU, KTÓRA NIE BOI SIĘ WYZWAŃ ORAZ ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW Stwierdziliśmy również, że w naszej szkole chcemy jeszcze bardziej rozwinąć działalność Samorządu Uczniowskiego poprzez stworzenie silnie działającej grupy uczniów, którzy nie będą realizować ciekawe projekty oraz walczyć z problemami.

6 W TYM WSZYSTKIM WŁADZE LOKALNE ZOBOWIĄZAŁY SIĘ NAM POMÓC ORAZ WSPIERAĆ W NASZYCH POCZYNANIACH Władze lokalne zachęcając nas do działania wyraziły chęć pomocy oraz wsparcia. Jeśli uczniowie wyrażą inicjatywę Urząd Miasta dołoży wszelkich starań, aby wynik działań był jak najlepszy.

7 R ÓWNIEŻ RODZICE WYRAZILI WIĘKSZE ZAINTERESOWANIE SAMORZĄDNOŚCIĄ SZKOLNĄ, A SU CHĘĆ WSPÓŁPRACY Z R ODZICAMI, P REZYDENTEM ORAZ R ADĄ M IASTA Również Rodzice wyrazili chęć współpracy z Samorządem Uczniowskim na dodatkowych obszarach. Natomiast Samorząd Uczniowski został zachęcony do działania i już w niedalekiej przyszłości planowane są nowe projekty.

8 W NIOSKI O PRACOWAŁY : Kinga Anna Rosak Karolina Wojciechowska


Pobierz ppt "W NIOSKI. Debatujący wraz z uczniami jednogłośnie stwierdzili, że debaty tego typu są bardzo potrzebne. Zamierzamy wprowadzić cyklicznie odbywające się."

Podobne prezentacje


Reklamy Google