Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

III rok działalności Koła PTTK im. „Gwarków Noworudzkich” w Nowej Rudzie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "III rok działalności Koła PTTK im. „Gwarków Noworudzkich” w Nowej Rudzie."— Zapis prezentacji:

1 III rok działalności Koła PTTK im. „Gwarków Noworudzkich” w Nowej Rudzie

2 Imprezy stałe III Noc Świętojańska (czerwiec 2014r.) Impreza międzynarodowa, organizowana wspólnie z: władzami Miasta Nowa Ruda władzami Gminy Nowa Ruda Miejskim Ośrodkiem Kultury Klubem Czeskich Turystów Kołem Gospodyń Wiejskich: „Woliborzanki”, „Włodziczanki” Ranczem „Overo” Piosenka, kwiaty, ogniska, gry i zabawy na szczycie Góry św. Anny. Zabawa prawie do białego rana. Nawet zagrał nam Jożin z bażin!

3 Imprezy stałe II Jesień na granicy Impreza międzynarodowa, organizowana wspólnie z Klubem Czeskich Turystów Kolejna już (i miejmy nadzieję, że nie ostatnia) wycieczka po Górach Suchych wspólnie z grupą czeskich turystów. Zwieńczenie cyklu imprez pod wspólnym hasłem „Przekraczamy Granice”. Wspólna wycieczka z Vizniova do Głuszycy.

4 Imprezy stałe II Rajd Barbórkowy Impreza międzynarodowa, organizowana wspólnie z: Oddziałem PTTK „Ziemi Kłodzkiej” w Kłodzku Sołectwem wsi Przygórze Niespodziewanie liczne grupy wędrowców, PTTK Kłodzko, Duszniki i Nowa Ruda połączyły siły z młodzieżówką turystyczną. Razem prawie 100 osób. Wędrówka nowym Szlakiem Trudu Górniczego i zabawa w rytmie górniczo- turystycznym. To już druga edycja naszej „flagowej” zabawy!

5 Rajdy tematyczne Projekt GSS Wędrujemy Głównym Szlakiem Sudeckim Postanowiliśmy przejść 444 km ze Świeradowa-Zdroju do Prudnika. Pokonaliśmy już ponad 200 km i jak na razie dotarliśmy do Wambierzyc.

6 Rajdy tematyczne Wędrówki z Karolem Cykl wypraw z Karolem Maliszewskim pod hasłem „z piłką w Sudety” Karol Maliszewski od lat przewodzi SKKT w Szkole Podstawowej nr 3. To pierwsza grupa, która włączyła się do współpracy z Kołem.

7 Rajdy tematyczne „Znam Góry Sowie” Cykl wypraw w poszukiwaniu tajemnic Gór Sowich i popularyzacji odznaki „Znam Góry Sowie” Czasem w podgrupach, czasem w dużej gromadzie, w śniegu i w spiekocie…

8 Rajdy tematyczne Jan Okoński proponuje Wycieczki z SKKT SP nr 7 przy współpracy z p. Ireną Caryk Grupa turystyczna SKKT wędruje po Górach Sowich i odwiedza wystawy, muzea i niezwykłe miejsca.

9 Rajdy planowe Góry Sowie, Góry Stołowe, Wzgórza Włodzickie, Góry Suche, Góry Orlickie, Góry Bystrzyckie... gdzie nas nie było... Nasza stała działalność – rajdy, spacery i wycieczki. Wędrujemy praktycznie co tydzień, czasem nawet 2 razy w tygodniu. I tylko nas coraz więcej i więcej...

10 Nowe ścieżki i szlaki Szlak Trudu Górniczego (10 km) Szlak spacerowy „Świętojański” (5km)

11 Wspólne wyprawy „Kartofelek” Razem z Oddziałem w Kłodzku i naszym nowym „narybkiem” z Szalejowa i Żelazna. II Rajd Niepodległości Nowa, świecka tradycja. Wspieramy turystycznym czynem obchody Święta Niepodległości w Gminie Nowa Ruda dumnie niosąc polską flagę.

12 Nasi przyjaciele


Pobierz ppt "III rok działalności Koła PTTK im. „Gwarków Noworudzkich” w Nowej Rudzie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google