Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przedszkolaki postanowiły pomóc czworonożnym przyjaciołom, których domem jest schronisko i które szczególnie „proszą” o wsparcie. I tak narodziła się nasza.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przedszkolaki postanowiły pomóc czworonożnym przyjaciołom, których domem jest schronisko i które szczególnie „proszą” o wsparcie. I tak narodziła się nasza."— Zapis prezentacji:

1 Przedszkolaki postanowiły pomóc czworonożnym przyjaciołom, których domem jest schronisko i które szczególnie „proszą” o wsparcie. I tak narodziła się nasza idea organizacji wewnątrzprzedszkolnej akcji pod hasłem : DLA KOTKA I KUNDELKA PEŁNA MISKA- SPRAWA WIELKA

2 W ten sposób chcemy wspomóc SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT W ŁODZI mieszczące się na ul.Marmurowej 4  Propagując naszą akcję prosimy Rodziców i inne osoby o wsparcie w realizacji naszej inicjatywy.  TAK- tym pomożemy – zbieramy paczkowane : - karmę mokrą i suchą dla psów i kotów - karmę specjalistyczną dla psów i kotów - psie i kocie przysmaki  a także akcesoriów potrzebnych zwierzętom w schronisku, tzn.: - obroże, smycze, kagańce - metalowe miski i garnki na jedzenie i wodę  NIE pomożemy- nie zbieramy : (stosownie do informacji schroniska) zbiórką : kołder, poduszek, materacy, gąbek, dywanów, wykładzin.


Pobierz ppt "Przedszkolaki postanowiły pomóc czworonożnym przyjaciołom, których domem jest schronisko i które szczególnie „proszą” o wsparcie. I tak narodziła się nasza."

Podobne prezentacje


Reklamy Google