Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja „SZALONE NOŻYCZKI” Moje wrażenia po spektaklu... Kochani chcę wam przedstawić prezentację.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja „SZALONE NOŻYCZKI” Moje wrażenia po spektaklu... Kochani chcę wam przedstawić prezentację."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja „SZALONE NOŻYCZKI” Moje wrażenia po spektaklu... Kochani chcę wam przedstawić prezentację

2 OSTATNIO MIAŁAM ZASZCZYT GOŚCIĆ W KRAKOWIE W TEATRZE NA SZTUCE SZALONE NOŻYCZKI TO BYŁA SZTUKA DRAMATYCZNA. Opowiada ona o wydarzeniu, które miało miejsce w salonie fryzjerskim. W mieszkaniu obok doszło do morderstwa, a sprawca na pewno nie opuścił budynku. Podejrzanymi są klienci salonu fryzjerskiego i pracownicy. Policjanci prowadzą śledztwo, w którym świadkami są widzowie. Spodobało mi się, że publiczność bierze udział w przedstawieniu. Jednak to, że widzowie decydują o zakończeniu sztuki poprzez głosowanie i wskazanie winnego przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Dzięki niej policjanci mogą odtworzyć feralne zdarzenie z najdrobniejszymi szczegółami. Aktorzy muszą być przygotowani na wiele wariantów zakończenia. Zdarzają się momenty w których muszą improwizować, gdyż padło pytanie, na które nie byli przygotowani.

3

4 Największą uwagę widzów przykuwał Tonio Wzięty. Był on fryzjerem, a zarazem gejem. Podobał mi się jego występ, ponieważ bardzo dobrze odgrywał swoją rolę. Jego zachowanie najbardziej rozbawiło publiczność. W tę postać wcielił się Jacek Łuszczak

5 Szalone nożyczki - spektakl komediowy w wykonaniu aktorów Teatru Bagatela w Krakowie.

6 Kolejną aktorką tego przedstawienia była Barbara Lauks, która wcieliła się postać Heleny Dąbek, żony posła. Wyglądała na kobietę elegancką. Ubierała się w markowe ubrania i była denerwującą klientką salonu.

7 Barbara Markowska była współwłaścicielką salonu, a zarazem fryzjerką, fachowcem od kobiecych koafiur.

8 Artur Majewski, czyli Edward Wurzel grał handlarza antyków z Bałut. Okazał się także tajemniczym kochankiem Barbary.

9 Sadzę, że jest to niewątpliwie spektakl inny niż te, które do tej pory widziałam, sporo zależy w nim od zgromadzonej w teatrze publiczności, mnóstwo jest zabawnych sytuacji zarówno na scenie jak i na widowni, gdy nazbyt gorliwie niektóre osoby próbują rozwikłać sytuację kryminalną. Choć "Szalone nożyczki" są kryminałem, to jednak jest to przyjemna komedia, z mnóstwem zabawnych tekstów. Spektakl ma charakter interaktywny. Uważam, że to przedstawienie warto obejrzeć. Moim zdaniem jest to najlepsza sztuka jaką do tej pory obejrzałam.

10

11

12


Pobierz ppt "Prezentacja „SZALONE NOŻYCZKI” Moje wrażenia po spektaklu... Kochani chcę wam przedstawić prezentację."

Podobne prezentacje


Reklamy Google