Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Działania upowszechniające projekt Współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ Zespół Szkół w Górze.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Działania upowszechniające projekt Współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ Zespół Szkół w Górze."— Zapis prezentacji:

1 Działania upowszechniające projekt Współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ Zespół Szkół w Górze

2 Współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ Zespół Szkół w Górze Zebrania informacyjne dla przyszłych uczestników i ich rodziców/opiekunów Zebrania były prowadzone przez Dyrektora Zespołu Szkół w Górze, koordynatora projektu oraz uczestników praktyk zagranicznych. Uczestnicy zostali zapoznani z celami i założeniami programu Erasmus + oraz z aspektami dotyczącymi przebiegu praktyk zagranicznych.

3 Współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ Zespół Szkół w Górze

4 Współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ Zespół Szkół w Górze ZEBRANIA INFORMACYJNE DLA PRZYSZŁYCH UCZESTNIKÓW PROJEKTU. Uczniowie którzy uczestniczyli w praktykach zagranicznych realizowanych w ramach projektu Erasmus + podzielili się swoimi wrażeniami z uczniami z Zespołu Szkół w Górze na specjalnie w tym celu zorganizowanych spotkaniach informacyjnych.

5 Współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ Zespół Szkół w Górze Wyróżnienie dla Zespołu Szkół w Górze w XIII edycji Targów Edukacyjnych Absolwent 2015 ZEBRANIA INFORMACYJNE DLA PRZYSZŁYCH UCZESTNIKÓW PROJEKTU.

6 Współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ Zespół Szkół w Górze Szkolenia dla uczniów i nauczycieli prowadzone przez nauczycieli, którzy uczestniczyli w szkoleniu w Hiszpanii

7 Współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ Zespół Szkół w Górze Wyróżnienie dla Zespołu Szkół w Górze w XIII edycji Targów Edukacyjnych Absolwent 2015 Szkolenia dla uczniów i nauczycieli prowadzone przez nauczycieli, którzy uczestniczyli w szkoleniu w Hiszpanii

8 Współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ Zespół Szkół w Górze Szkolenia dla uczniów i nauczycieli prowadzone przez nauczycieli, którzy uczestniczyli w szkoleniu w Hiszpanii


Pobierz ppt "Działania upowszechniające projekt Współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ Zespół Szkół w Górze."

Podobne prezentacje


Reklamy Google