Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Program EdgeCam umożliwia programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie. Programista tworzy model detalu do obróbki, w dowolnym programie typu Cad.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Program EdgeCam umożliwia programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie. Programista tworzy model detalu do obróbki, w dowolnym programie typu Cad."— Zapis prezentacji:

1

2 Program EdgeCam umożliwia programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie. Programista tworzy model detalu do obróbki, w dowolnym programie typu Cad np. AutoCad, SolidWorks. W następnym kroku jest zdefiniowany rodzaj i zakresu obróbki. Po wykonaniu symulacji obróbki program wygeneruje g-kod sterujący wybraną maszyną numeryczną. Program umożliwia definiowanie ścieżek obróbki w zakresie toczenia i frezowania. Największą zaletą programu jest jego uniwersalność, tzn możliwość generowania g-kodu na większość sterowników maszyn numerycznych dostępnych na rynku.

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14


Pobierz ppt "Program EdgeCam umożliwia programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie. Programista tworzy model detalu do obróbki, w dowolnym programie typu Cad."

Podobne prezentacje


Reklamy Google